Galatasaraylılara teşekkür ederim

Her ne kadar fake hesaplar açıp 1 levellik hesabıyla ilk kez gelip bizim yorumlarımıza hakaret ederek cevap verenler de galatasaraylı olsada, bazı arkadaşlar Beşiktaşın almış olduğu cezanın haksız olduğunu belirtip bizlere manevi destek olmak niyetindedeler. Bu insanların sayısıda az değil. Türk futbolunun bir bütün olduğunu, büyümenin ve ilerlemenin ancak top yekün gerçekleşeceğinin bilincinde olan, galatasaraylı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Siz böyle duyarlı arkadaşlara neler söylemek istersiniz ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• hepsi değil ama bazı gsliler için konuşuyorum bu kararlara müthiş sevindiler,artık bu onlara ne fayda sağlıyorsa..

0|1
    0|0
  • Nedir bu sürekli süre gelen fenerbahçe düşmanlıgı şu yasima kadar anlamis degilim. 'Galatasaray Besiktas kardestir, Fenerbahce kallestir' gibi ithamlarda bulunmak nedir? Herkesi genellemeyi ne kadar cok seviyor bu millet. Bi kere bu cezalar Türk futboluna mal oluyor. Biraz daha bir millet oldugumuzun farkinda olsak belki dunyada daha farkli bir konumda olabilirdik. Kucuk seylerle surekli ayrim pesindesiniz..

0|0
    0|2
  • Galatasaray'lı kardeşlerimize teşekkürler. sözde kendi cumhuriyetini kuranlar zaten bu ayrımı kendileri yaptılar...

0|1
    0|0
  • Vicdanı olan herkes bunun doğuluğuna inanmaz zaten

0|0
    0|0
  • futbol eğlence amaçlıdır lütfen bunun için kavga etmeyiniz :D :P

0|0
    0|0
  • Rica ederim de böyle sorular açmak dogru degil.

0|0
    0|0
  • şikeden ceza alanları konuşmak suç mu

0|0
    0|1
    • ben açıkça söyleyeyim shalke maçında son dakika umutun golünde umutla birlikte koşuyordum ama ondan sonra özelikle geçen seneki UEFA maceramızdaki gslıları görünce artık bende hiç bir şartta galatasarayı ve trabzonsporu tutmayacağım

• sizin gibilerin futboldan bir gram anladığı yok amacınız sadece kaos ve kavga ortamı yaratmak seninle 2 cümle futbol dahi konuşulmaz çünkü futbol bilginin olduğuna da inanmıyorum.

• şike konuşacaksan al bunu konuş link

Erkekler Ne Diyor 5

• Gerek dışarıda gerekse bu sitede GS lıların yaptığı iğrençlikleri ve ezikliklerini gördükten sonra BJK ye sempatim daha da arttı. En azından GS gibi zayıf karakterli değiller. Gezi olaylarında bile U dönüşü yapanlar yine GS dı. Bir Türk takımının yurt dışındaki maçında yenilmesine seviniyorsa birisi ben insanım vede milliyetçiyim demesin. Bugüne kadar 1 tane GS lı tanıdım adam gibi adamdı. Deli gibi GS fanatiğiydi ama asla buradaki GS lılar gibi davranmazdı. Ayrıca Beşiktaş ın aldığı cezaya çok üzüldüm. Ağır oldu.

1|1
    0|0
  • Hepsini kastetmiyorum eminimki aralarında adam gibi adamlarda vardır ama genel olarak gs taraftarı kadar çirkef başkasının üzüntüsünden sevinen mahlukatlar topluluğu görmedim adamlar şampiyonlar liginde grup kuraları çekilmiş ne biliyim hala transfer için söz konusu adamlar geçiyor basında ama onlar hala Fenerbahçe ile Beşiktaşın cezası ile ilgileniyor nasıl bir ezikliktir nasıl bir psikolojidir alamdım gerçekten Fransız kanı içlerine işlemiş bunların şimdi bu cevabın altına ağzından salyalar akıtarak gelecekler gelsinler ben hiç biriyle polemiğe girmem çünkü cahille uğraşamazsın

1|2
    1|2
    • real madrid maçı öncesi gördük buralarda 5-0 6-0 real alıcak diye kahka atan şerfsiz fenerliler vardı yalan mı önce fbliler kendilerine baksınlar

• en iyi bu olmalı

• fakelerin psikolojik sorunları var takmamak lazım

0|1
    0|0
  • Beşiktaşa çok üzüldüm hele ki yerine bir rum takımı katıldı ya resmen oturduğum yerde çatladım işin kötü tarafı bu sene bjk kötü top oynamıyor hadi fb gibi olsa zaten bir başarısı olmayacaktı der bir nebze kendimizi avuturduk bjk savunması bireysel hatayı yapmayı bıraktığı an çok zor gol atılan bir takım olur ofans gücüne diycek yok zaten olcayı çıkarıp oğuzhanı kadroya monte etmeye çalışmak dışında neyse umarım bu yıl 2. bjk olurda cl ye kalır :)

0|0
    0|0
  • Bu sene takımımız çok iyi biz şampiyon olarak sahada cevabımızı vericez ha o zamanda çıkıp şike şike diye ağlarlar ama yemezler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...