Bir sabah uyandınız ve Dünya üzerinde yaşayan son insan olduğunuzu fark ettiniz.....

Bir sabah uyandınız ve Dünya üzerinde yaşayan son insan olduğunuzu fark ettiniz ne yapardınız tepkiniz nasıl olurdu ? Lütfen klasik cevaplar vermeyelim hayal gücünüzü kullanın değişik cevaplar görmek istiyorum..

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Aci la bize, bari 2 insan kalsaydi, sohbet muhabbet ederdik :D

2|0
    0|0
    • Bacım dünyadaki son kişisin hala sohbetin muhabbetin peşindesin yetmedimi be :) git başka şeyler yap mesala çatlayana kadar çikolata ye ne yapicaksın muhabbet edip

• Sohbet siz muhabbet siz yasanirmi ki :)))

catlayana kadar cikolata miiiii, hay senin kurdugun hayala ben ne diyim emi.

• Çikolata yapılıcak en kötü şeylerden biriydi tamam ama muhabbetten iyidir

Kızlar Ne Diyor 9

• valla güzel olurdu mümkünse ya ben gideyim ya da bir tek ben kalayım.

0|0
    0|0
  • sanırım bir yerden kendimi atardım

0|0
    0|0
    • Dur kız deli son kişisin diyorum yapıcak o kadar şey varken intihar etmek de neymiş

• Burda soruları ben sorarım soru sormak istiyosan konu aç

• :D tamam sakin ol

• Benim oyuncak robotum vardı,onunla takılırdık nolucak ki.

0|0
    0|0
  • nedenlerini araştırmaya başlardım .

0|0
    0|0
  • tuvaletin kapısı açık sıçardım :D

kızma çok içimden geldi bunu söylemek :D onun dışında hayvanlarla kanka olurdum mecburen gidebildiği kadar tek yaşardım sonra sıkılınca da intihar ederdim.

0|0
    0|0
  • Lan bakire ölücem ya :(

1|0
    0|0
    • Seninde derdin bumu o zaman bence çok geç olmadan sokağa çık ve ilk gördüğün kişiyle bu sorunu çöz bellimi olur belkide yarın uyandığında Dünya da kimse kalmamiş olur

• Mantıklı olması gerekmiyo ayrıca senin cevabınında mantıklı olması gerekmiyo hepsinden önemlisi benim senin verdiğin cevaba verdiğim cevabında mantıklı olması gerekmiyo

• O zaman sana ve mantığına mantıksız günler

• bir sabah uyandığımda ben neden hep enteresan şeyler oluyor ya hep bu tazr sorular soruyorlarda ondan:)))hahahah vallaa uyandım farkettim diyelim ben inan tekrar uyurum hiç sorun değil hahahaha:)))

0|0
    0|0
    • dünyada tek başıma kalmanın heyecanıyla tazr yazmışım amaaann ne olcek:)

• Ne yani benim çocuğum olmayacak mı kısır mı olacağım :(

1|0
    0|0
    • Son kişi olarak anlayan tek ben miyim.Tek kişi dememişsin son insan olacaksın demişsin.

• Bu dunya benimmi simdii diye bagirip bir kosardim once sonra rengarenk boyalar alirdim heryeri bir resim sayfasiymis gibi boyardim ciglik atardim delirirdm.d

0|0
    0|0
    • bunları yinede yapabilirsin biliyosun dimi :) eğer delirmek seni mutlu edicekse sana tavsiyem hiç bilmediğin seni tanıyanın olmadığı biyere git ve orda deli gibi bağır emin ol rahatlatıcaktır :)

• ahah peki deniyecegim:)

Erkekler Ne Diyor 11

• hayatımda boyunca o kadar insan arasında yalnızdım gene yalnız kaldık şansıma s*çayım derim

zorluk çekmem yani gene yaşantıma kaldığım yerden devam ederdim değişen bir şey olmazdı yani :D

0|0
    0|0
  • sen nbardın tarağım?

0|0
    0|0
  • ps3 te kimle kapışıcam şimdi ben?

0|0
    0|0
  • Harika ! Ancak ilk işim nükleer reaktörlerin kontrolü olmalı çünkü insan müdahalesi olmaz ise 1 hafta içinde infilak ediyorlar. Elektrik santrallerini gözden geçirirdim ve elektrik sağlardım. Hiç değilse son bir umut olarak benden başka yaşayan insanları arardım.

0|0
    0|0
  • her halde durumum link buna benzer olurdu :)

0|0
    0|0
  • uzay gemisi inşaatına başlarım muhtemelen uzaya çıkamadan atmosferi aşarken geberip giderim dünya tek takılsın alsın başına çalsın dünya olmuş insan olamamış nımıssız asdfrtyujk

0|0
    0|0
  • Maymunları insana dönüştürmeye çalışırdım ve medeniyeti tekrar kurmalarını sağlardım.

0|0
    0|0
  • bu çok saçma bir soru hayal gücünüzü bu sorularda harcamayın

0|0
    0|0
  • daha mehdi mesih gelecek daha erken.

0|0
    0|0
  • Yaşamın amacı kalmaz. Psikolojinin bozulması da çok uzun sürmez. Son verirsin hayatına.

0|0
    0|0
    • Nerden biliyosun denedin mi hiç ?

• Ne yani sen olsan götünü kaşıya kaşıya kahvaltıyamı gidersin. Bu soruyu neden sordun daha önce böyle oldumu hiç? İnsanlar toplum içinde yalnız kaldıklarında bile ortaya çıkan tablo bu iken sen ne beklerdin?

• Hemen tüp bebek merkezine koşar, orada dondurulmuş embriyolar insansız bir şekilde nasıl dünyaya getirilebilir diye, bilimsel çalışmalara başlardım. İnsan olmadımı dünyanın hakimi bile olsanız, sıkılırsınız ?

0|0
    0|0
    • Kadın olsam bu kadar bilimsel çalışmayada gerek duymazdım. Sperm bankasına gider yeni insanlığın anası olurdum. :)

Yükleniyor...