Kapat

Ebru sallı ve hareketleri

Bu ebru sallnn yaptigi hareketler gercekten ise yariyo mu deneyen var mı bacak ve kalca eritmek istiyorum kac gun ne kadar devamli yapmamherekiyo acaba

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• p90x diye bir set var şiddetle tavsiye ederim kullanmanı

0|0
    0|0
  • candır o ya can

0|0
    0|0
  • en az 3 ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben bir süredir yapıyorum gerçekten işe yarıyor. ben zaten eskiden jimnastikle uğraşıyordum, esneğim yani ama senin vücudun esnek değilse başta çok zorlanırsın. karın kasları, kalça , kol vs vücudu dengeli olarak çalıştırıyor.

0|0
    0|0
    • En bastan baslarsam esneklik kazanabilirmiyim

• mutlaka kazanirsin zaten kaslari acmaya yonelik esneme hareketleri var, lastikle veya ayak bileklerini tutmaya calisarak esnersin. ilk basta olmasa bile bir sure sonra cok rahat yaparsin :)

• Genetik-Beslenme-Yaşam Tarzı

Genetiğini değiştiremeyeceğine göre diğer ikisini mutlaka değiştirmelisin.

İp atla biraz da, o da çok yararlıdır :)

0|0
    0|0
    • Her yaptığın hareket işe yarayacaktır. Sonuçta mantığımız, temel kasları kullanma ve çalıştırma :)

• Zaten zayif sayilir 52 kiloyum ama iste daha ince olmak icin ip denedimde bikac gun sonra bacaklarımda agri oldu lif flb koptu zannettim birktim :) ama baslarm yine

• Zaten olay zayıf ve ya kilolu değil. Zayıflık yapıyla alakalı bir şey. Vücudunda yağ çoksa ve hepsi de belirli bölgelerde toplanıyorsa zayıf olmanın bir anlamı kalmıyor. Basküle değil de bedene bakmanı öneririm. Beslenme alışkanlığı bu yüzden önemli :) Bir de ara ara aktif sporlar da yap, basket topunu falan al dışarı çık üç beş şu at zıpla, sağa sola koş. Çok daha farklı kasları birlikte çalıştırmış olursun. Dayanıklılığın da artar.

• Düzenli çalışırsan yararı olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...