BJK'yi de men ettiler UEFA'dan

Sizce FB'nin yanında BJK'de mi yandı ?

Yoksa UEFA Türk takımlarına karşı tutum içerisinde mi?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• yazdiklarindan bisey anlamadim ki

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak, Beşiktaş'ın atılmasına üzüldüm. Uefa sanırım 2011'den beri Türk takımlarına takık bir halde.

Her dosyayı didik didik inceliyorlar.

0|0
    0|0
  • Hayır mahkemeler bir şey biliyor ki konuşuyorlar işte..

Ben hak ettikleri düşüncesindeyim...

0|1
    1|1
    • Ya sen de fena dansözmüşsün helal olsun :) Bir süre yorum yapma sorularıma olur mu :)

Erkekler Ne Diyor 9

• onceden herkes futbolu ile severdi simdi sahtekar turk dusmani////// lyon maci gotze adam sampiyonlar ligi finaline cikmiyo transfer oluyo bunlar avrupada normal turkiyede şike seni oraya oturtanin adiler yediniz besiktami

0|1
    0|1
  • kına satışları artmış

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın olayının fb ile alakası yok şimdi fb yi suçlayamam ancak bizim fb ile bir ortak yanımız var gezi olaylarında ciddi mucadele verdik ve bizim hiç akp lobimiz olmadı tıpkı onlar gibi. Dolayısıyla biz zaten fb ye de bjk yede hükümet eliyle bir itibarsızlaştırma hareketi bekliyorduk ama görünen o ki beşiktaş camiası daha çok kenetlendi ve itibar kaybeden uefa oldu. uefa hukumetten karşılığında ne aldı bilmiyoruz ama gelecekte mutlaka kamuyuna yansır gizli kalmaz.

0|0
    0|0
  • ne tutum içinde olacak fenerliler yaptı zaten başından beri biliniyo ama adamlar hiç bir şekilde kabul etmediler bjk at eşek verdik diye kabul etti i.akın iade verdi caiz mi değilmi diye hoca bile aramış hemen suçluyu buluyosunuz uefa diye kendimize baksak biraz sorun kalmayacak aslında

0|0
    0|0
  • kına yaksın herkes!

0|1
    0|1
  • uefanın önüne ne koyarsan onu yer.

aziz yıldırım ve serdar adalıyı ihalelerden uzaklaştıralım derken türk futbolunu bitirdiler

0|0
    0|1
  • Beşiktaş'ın haketmediğini düşünüyorum bazıları çok seviniyor neyse fazla sevinmesinler bu sene şampiyon olup seneye şampiyonlar liginde Bilic'in kartalları en iyi şekilde temsil eder Türkiye'yi.

0|0
    0|0
  • türk düsmanı uefa serefsizler

0|0
    0|0
  • UEFA TFF değil hiçbir şeyin üzerini örtemezsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...