Sevgilinizin başkaları tarafından beğenilmesi hoşunuza gider mi?

Meraba arkadaşlar.Düşünün sevgilinizle geziyorsunuz ama gözler hep onun üzerinde beğeni dolu bakışlar hep onun üzerinde bu durum tabiki kıskançlık yaratır ama rahatsız etmediği sürece bir taraftan da hoşunuza gider mi.Yani şöyle düşünün başkalarının beğendiği arzuladığı kişiyle siz sahipsiniz.Başkalarının sadece bakmakla yetindiği kişiyle siz birliktesiniz onunla istediğinizi yapabiliyorsunuz.Bence bu hoş bir durum.

Güncellemeler:
Erkeklerin pek te hoşuna gideceğini zannetmiyorum zaten çünkü erkekler kızlara cinsel bir gözlükten baktıkları için :D.

0|0
19|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayır o zmn kndini birşey zannedio havalara girio :)

0|1
    0|0
    • çok haklısın o da bu ilgiyi farketmeye başlayınca şımarmaya başlıyacaktır ufak sebeplerden kavgalar çıkarmaya bşalıyacaktır sana olan ilgisi azalacaktır.

• aynen ölyle kndini bulunmaz hint kumaşı znnetmesi yok mu :D

Kızlar Ne Diyor 18

• Beğenmesinler yolarım :D

1|3
    0|0
  • Ben hic rahatsiz olmam. Aksine cok hosuma gider. Kiskanclik hic yapmadim, yapmamda. Gurur duyarim sevgilimle

0|1
    0|0
  • sevgilim zaten gören her kızın içine düştüğü bir adam ve ben bundan hoşlanmıyorum fazlasıyla sinirleniyorum. yahu fotografını herhangi bir kız arkadaşıma gösterdiğimde bile 'ooo harbi çok çekici yanlız' vb cümleleri duydugum an arkadaşımdan soğuyorum resmen. o yüzden artık sevgilimi kimseye göstermiyorum, çok kalabalık yerlerde de oturmuyoruz. o da rahatsız oluyor ben de.

0|1
    0|0
  • Olabilir ama sadece beğenmeleri lazım,sahip olmaya çalışmamaları lazım. Çünkü o sadece benim! :D

0|1
    0|0
  • evet, karşıdaki bayan durumu abartmıosa benm de hoşuma gider :)

0|1
    0|0
  • "hayır gitmez o saçaklıya vahşi bir kedi gibi saldırırım ."

bir kezbanın dizeleri.

0|2
    0|0
  • başkalarının gözü önemli değil..onun gözü sadece bendeyse sorun yok..isteyen istediği kadar baksın..

0|1
    0|0
  • Bir yere kadar evet ama sonra çok sorun çıkarır

0|1
    0|0
  • biraz kıskançlık olabilir ama dediğin gibi hoş bir durum

0|1
    0|0
  • Gitmez eci.

0|1
    0|0
  • Her kes onu beyeniyor o beni bu tabikide guzel bir durum amma cok fazla kiskaniyorim tabikide

0|1
    0|0
  • hoşuma giderde yinede çok bakmasınlar sevgilime :D

0|1
    0|0
  • Kıskancım ben , o bakanların da gözlerini oyarım. // nick sabayat

0|1
    0|0
  • hoşuma gider hatta aşık olrum :D

0|1
    0|0
  • bı kız olarak ve cok kıskanc bırı olarak ılk once sevgılıme bakan kızı doverım sonra gururlanırım benım sevgılım cok yakısıklı dıye :D

0|0
    0|0
  • Yoo hiçte bile bakmasın.

0|0
    0|0
  • Gururlanmam aksine kıskançlıktan cinnet geçiririm. Kimse benim sevğilimi beğenemez! Yolarım.

0|0
    0|0
  • hayir

o benim. kimse bakmasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Höstttttttttt bakamaz lan kimsin olm nereye bakıyon kafana daşı yersin :D

0|0
    0|0
  • yanındaki sevgilisi,nişanlısı hatta karısı baldır bacak açık gezen erkeklerin hoşuna gidiyordur herhalde

0|0
    0|0
  • Laf dalaşına girerim olmadı ağzını burnunu kırarım.

0|1
    0|0
    • erkekler için biraz değişik bir durum tabi .D

• anladım ama bakmaktan bakmayada fark var hani..

• evet kalçasına bacaklarına bakıyorsa sorun vardır :).

• Onu beğenmeleri gururumu okşatır. Ama daha ötesi değil.

0|0
    0|0
  • Hayır hiç hoşuma gitmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...