Beşiktaş Avrupa'dan 1 sene men edildi

Bence adalet yerini buldu. Beşiktaş'ın cezası onandı.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş bu işlerin içinde olmasaydı ne tam puan silme cezası verilip avrupadan ceza almadan işin içinden çıkılacakken Yıldırım Demirören federasyon başkanlığı adaylığına soyunur ne de mr. demirören tff başkanı olduktan sonra bu işin üstünü örtmek için bu kadar çaba sarfederdi.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 17

• Delikanlı sen daha anne rahmine düşmeden gs bu ülkeye şikeyi getirip nasıl şike yapıldığını öğretiyordu tarihini oku okuda öğren.Beşiktaşın aldığı ceza şikeden değil transfer usulsüzlüğünden o usulsüzlüğüde gs yıllardır yapıyor bundanda haberin yoktur senin.Bu ülkede şereften bahsetmesi gereken en son takım gs dir bilesin

0|1
    0|0
  • yeni hesap açıp ilk soru olarak bunu soran arkadaşa bakın ve ders alın

0|1
    0|0
  • Adalet yerini buldu derken ?

İbrahim akının yıldızlaştığı ve gol attığı penaltılarla biten maçta kupayı kazanan takım şike yüzünden ceza alıp adalet yerini buldu diyorsan ben hiç bir şey demiyorum alkışlıyorum seni

1|0
    0|0
  • bence adalet gs real ve juventusla eşleşince buldu. bizimkisi bir aşk hikayesi...

1|2
    1|1
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Bu men edilen Fenerbahçe ve Beşiktaş yerine niye yine bir Türk takımı gitmiyor anlamak güç . Platini şerefsizi dün Fenerbahçe yerine katılacak takım muhtemelen bir Türk takımı olmaz demiş .

0|1
    0|0
  • Fener yemişti zaten Beşiktaşın yemesine gerek yoktu.

0|1
    0|0
  • sazan.avi

0|0
    0|0
  • fenerbhclym ama adamlar kazndı yıne cıkamadı bu trromsoyu yensende eleyemyn yenlsende eleyemyn:D

0|0
    0|0
  • Herkesin adaleti şaşar ama Allahın şaşmaz işte.

Galatasaray ve Trabzonspora sonsuz başarılar el ele Avrupayı yıkmaya gıdıyoruz

0|0
    0|0
  • İyi oldu adalet geçte olsa yerini buldu

0|0
    1|1
  • Fener içinde Beşiktaş içinde hiç üzülmedim adalet yerini bulsun bir yanlış varsa cezası çekilsin. Dürüst olsun herkes canını feda eder abuk sabuk işlerle koca ligin midesi bulandı iki senedir insanların bir maç keyfi vardı ondan bile soğudular.

0|0
    2|1
  • Fener için değilde beşiktaşa üzüldüm açıkcası

0|1
    0|0
  • Oh iyi oldu :D

1|0
    0|1
  • Trabzon kupasını alana kadar adalet yerini bulmaz.

1|0
    0|1
  • bu sene galatasaraylıyız , yapan cezasını çekecek kardeşim...

0|0
    0|1
  • Başkalarının mutsuzluğundan zevk alabilenler olduğu sürece bu ülkede spor dostluk anlayışı bir gram ilerlemeyecek, Beşiktaş o kupa finalinde penaltılarla zorla kazandı o finali inceleyin sonra konuşun, ayrıca yıllar önce ligin son haftası 8 gol atıp da averajla gelen bir şampiyonluğun da sorgulanması gerektiğini hatırlatırım, son olarak sonuna kadar Beşiktaş ve bu sene Allah'ın izniyle şampiyonuz dizleriniz bağı titresin taş gibi takımımız var.

0|1
    2|0
Yükleniyor...