Kapat

Size özel tutulmuş bir günlük...

Biriyle konuşmayı kestiğinizi düşünün, artık konuşmuyorsunuz. Bu kişi bu zaman zarfında sadece size okutmak için günlük tutmuş. Bunu öğrendiğinizde hoşunuza gider mi, ne tepki verirsiniz? Umursamaz mısınız, ya da merak edip okumak mı istersiniz? Ama baya tartışarak ayrıldınız, mail adresinizi kapattınız yazmaması için, telefondan mesaj atmasına da kızdınız. O yüzden bu kişi de içini dökmek için bu yöntemi tercih etti ve size söylemek istediklerini gün gün yazdı, not aldı. Ne dersiniz bu işe?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemiyorum kavganın konusuna bagli

1|0
    0|0
    • Kavga konusu şu, kız ayrılmayı kabullenmediği ve seni kaybetmek istemediği için biraz ısrarcı oluyor, hiç değilse arkadaş kalalım diyor, hediye gönderiyor falan, sonucunda da sen sinirleniyorsun ve ağzına geleni söylüyorsun, bitiyor.

• Peki ayrıldığınız gün bu kızın sana yapacağı ama ayrılık kararını aniden verip söylediğin için yapamadığı bir sürprizi sonradan bu günlükle öğrensen ne düşünürdün? Kötü bittiği halde ve kız suçlu olduğu halde üzülür müydün yine de, pişman olur muydun?

• Bahsettiğin şey başıma geldi ve Hala pişmanım , gönül bu söz geçiremiyosun ki

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• her nekadar göz gözeyken güzel sözler cümleler kurulsada, yazarken sadece gerçekler yazılabilir. Yalan olmadan. Tabiki kızda iyi naz yapmış. Bende naz yapardım. napayım falan filan gibisinden. günlük filan bahane. birazda kızın alttan almasını beklerim :)

1|0
    0|0
    • Mesela ayrıldığınız gün bu kızın sana yapacağı ama ayrılık kararını aniden verip söylediğin için yapamadığı bir sürprizi sonradan bu günlükle öğrensen ne düşünürdün? Kötü bittiği halde ve kız suçlu olduğu halde üzülür müydün yine de, pişman olur muydun?

• Öylesine, okumuş olmak için okursun yani :)

• Aynen öle. Ama içimde hala ona karşı bir duygu besliyorsam, heyecanla okurum.

• Bittiyse ne diyim ki

1|0
    0|0
  • okurum elbet :) ilk defa bir kızla başbaşa buluştum 30 yıllık yaşamımda.kız,bana o gün artık konuşma yazma dediğin günden itibaren hiç yazmadım ama ne olursa olsun kızın fotoğraflarına ve neler yazmış neler yapmış bakıyorum ara sırada olsa..içim gidiyor elbet..keşke birbirimizi anlayabilsek dedim.üzülüyorum çünkü hayatım boyunca ilk defa bir kız arkadaşım bir sevgilim hatta bir evlilik eşim olabilirdi ve ilk defa bir kız sevecektim :( gözlerim doldu!

1|0
    0|0
  • Samimi ise Allah derim :)))

2|0
    0|0
    • Umarım :/

• Güzel bir şey değilmi ? Seni sana değer veren birinin yazması... İnşaallah karakter sahibi biridir...

• Pek sanmıyorum, yalancının biri aslında, değmez. Ama her gözyaşımın hesabını soracağım ona.

• Hoşuma Gider Fakat Yazan Kişi Hakkında Peşimden Koşuyo Hala Diyede Düşünürüm.

1|0
    0|0
    • Ama öyle olsa hep güzel şeyler yazardı. Fakat o hakkında hissettiği kötü şeyleri de yazmış...

• Umarım o da bu kadar düşüncelidir!

• Umarım Arkadaşım

• Telefonuma mesaj atmasına izin vermeyecek ya da bana mail atmasına kızacak kadar nefret dolu olamam ben.

1|0
    0|0
    • Nefretten değil bence, çok sinirlendiği için ve belki de sürekli başa dönmemek için.

• şaşırtıcı gercekten

1|0
    0|0
  • O günlükte sadece ben yazıyorsam benimle kafayı bozmuş bir sapık olduğunu düşünürüm:)

1|0
    0|0
  • Baya mutlu olurum aslında..

1|0
    0|0
  • Hoşuma giderdi açıkcası :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mangal tutuşturmak için işe yarar anca yazsın yazdığıyla kalsın

0|0
    2|0
  • Aynen bende bunu yapıyorum ama o o günlüğü hiç okur mu bilemiyorum okusa değişir mi sanırım biraz karaktersahibi birinin hoşuna gider oda benmkinde yok:D

1|0
    0|0
    • Benimkinde de yok, ama özleyince yalandan okur :))

• özlemekten değilde meraktan okusa bare.:D

• evlenme teklıf ederse evlenırım bıle sen ne dıyosun onları günü gününe yazmak demek hergün benı düsünmesi demek

1|0
    0|0
    • Öyle tabii, ama kötü bitmiş bir ilişki? Yani baya kavga gürültü. O zaman da böyle düşünür müsün?

• olsun dusunurum

Yükleniyor...