Karın kası Body yapan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Arkadaşlar boyum 1.72 kilom 66 civarı şimdi bu öldü karın kası için müsait'midir ya da zayıflamammı gerek vede karın kası için etkili çalışma yöntemi tavsiye edermisiniz tabiki mekik ama çeşit çeşit mekik türleri var etkili olsun arıyorum veya bildiniz site vs teknin yönünden link varsa çok iyi olur şimdiden teşekkürler...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Mekik Çek Barfix Çubuguna Asılıp İki Ayagını Kaldırıp 60 Derece Döndür..Zor Harekettir Ama Karın Kası Ve Adonis Kası İçin En İysidir.

0|0
    0|0
  • boy kilo fena degil uygun diyet ve sporla baklavaları çıkarabilirsin ama çok zordur kendini bedenen ruhen ve maddi yönden hazirlamalisin

0|0
    0|0
    • zorsa daha zevk alıcam demektir :)

• :) peki bırakırsam zararı olcakmı ? sarkma falan diyorlar ama ?

• hiç başlamassan asıl zararı görürsün kardeşim bence başla ben köyle yaşıyorum yani öyle spor salonu falan yok kendi imkanlarımla kola şişesinin içine beton dökerek dambıl yaptım 1 aydır çalışıyorum ve güzel kaslarım oldu yani kardeş azimle sıçan betonu deler sktiret spor salonunu hergün 200 mekik çek 2 ayda fitsin

• youtubeden bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Kilo boy uygun bence. Menshealthin sitesinden istediğin karın antremanlarını bulabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...