Sevgilime sürpriz yapıcam yardım

arkadaşlar özel bir gün falan değil. sadece bu ara hasta ve morali yerine gelsin yüzü gülsün istiyorum. bugün ona yılın sevgilisi oscar ödüllerinden aldım hediye olarak. yarın sabah buluşucaz. hediyeden de haberi yok hiç bir şeyden de.. beklentisi de olmadığı için çok sevincek umarım. öncelikle hediyeme 5 tane falan balon bağlamayı ve bir pastanede ikimiz için kahvaltı hazırlatmayı düşünüyorum merak etmeyin hesabı da ben ödeyeceğim :) bu bir erkeği mutlu eder mi.

sizden ricam ankarada yarın 8buçuk gibi kahvaltı hazırlatabileceğim açık ve güzel bir pasrane önermeniz. ve ona yaptığımız plan bozulmuş gibi yapıp nasıl acilen oraya çağırabilirim ... hediye süsleme konusunda fikirlerinizi de verebilirsiniz.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman bir spor araba al surpriz olur :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• abarti.. hic gerek yok okadarina almissin oscarini ver ona destek oldugunu belli et sevdigini soyle en guzel hediyedir

0|0
    0|0
    • koskoca oscar ödülü kafasına atar gibi verilir mi hiç :D

• torenle ver and the oscar goes tooo mahmut de alkisla birsey yap ama balonlar bilmem neyler felan abarti hic gerek yok

• GTX 680 Marka Ekran Kartı Al

0|0
    0|0
  • Hesabi ödemiş olman beni bozabilirdi. Gerisi güzel

0|0
    0|0
  • yanında oldugunu blli et sevdiğini belli et yeterdi bence

0|0
    0|0
    • evet biliyorum ama mutlu etmek istedim işte... kötü mü düşünmüşüm :S

• ya ne yapsam mutlu olur sarılmamda yeter mutluluğu için bunun farkındayım ama özel bişeylerin arayışındayım 1den bu yana düşünüyorum bulamadım sn çare burası kaldı

• inşallah aradıgını bulursun saat nedeniyle fikir cıkmaz benden:D

• Mutlu olue elbette

0|0
    0|0
    • diğer soruları neden boş bırakıyosun asıl oraya cevap arıyorum :)

• Ankarada yapamıyorum o yüzden birde öyle şeyler düşünemiyorum

• bunlar boş iş harbi belki gülümser flan ama boş :D için karşılıklı viski flan al

0|0
    0|0
  • sen 1 gece onla geçir 1000 yıl mutluluk duyar :D

0|0
    1|1
  • Onunla guzel bir seks yap hediye olarak :)

0|1
    2|1
    • çok zekisin sen gizli kardeş, bir de kimliğini göstercek kadar delikanlı olsaydın keşke

Kızlar Ne Diyor 1

• bence aldığın hediye yanlış yani çok basitleşti o kadar süslemeye gerek yok evine odasına girebilyorsan sabah orda uyandır masasının üstüne bırak çık sonra odadanda çık ama :D

0|0
    0|0
    • gece çalışıyo canım sabah işten çıkıp gelcek yanıma trilyon şey yaptım onun için bir bu hediye kalmıştı malesef :) sıradan bir gün olduğu için ve sadece hastalğında yüzü gülmesi için bu hediye yeterli ..

Yükleniyor...