Kalçamın küçülmesi için ne yapabilirim?

Düzenli besleniyorum çok yemiyorum spor yapıyorum. Yani çocukluğumdan beri spor yaparım ama dizimden sonra kalçama kadar bacağım kalın. Belim incecik, Kalçamı nasıl eritebilirim?

0|0
920

En İyi Erkek Görüşü

• Spor dedigin nedir tam olarak yuruyus xeme komik olur :) tempolu 5000 metre alti yuruyuslerin pek bir seye faydasi olmaz kalbe iyi gelir sadece

0|0
    0|0
    • Spor salonuna gidiyorum 4 5 yildir eskiden yuzmedeydim, kosu yarislarina katilmisligim cok var yani spor her zaman hayatimdaydi tatlim ayrica evet gunde 1 saat yuruyorum

• Kemiklerin iri demek ki ona yapacak bir sey benim kardesim 3 yas kucuk oda oyle herkes abim saniyo :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• bununla sıkıştır küçülür link

0|0
    0|0
  • Bence bırak kalsın öyle. Sen rahatsızsın ama başkaları değil :))

0|0
    1|0
  • büyük iyidir niye eritecekmişsin ki?

1|0
    0|0
  • fitness salonlarında o bölgeyi çalıştıran hareketleri söylerler.

squat gibi hareketler var ama bilmeden yaparsan dizine fazla yük bindirim eklem sorunu yaşayabilirsin. bilen birinden yardım almanı öneririm.

0|0
    0|0
  • Eritme Bence Bir Erkek İçin Kalça Büyüklügü ++ Dır

0|0
    0|0
  • uzmantv.com çok güzel anlatıyor tavsiye ederim çok faydalı fitness salonunda dene

0|0
    0|0
  • aağzını burnunu dağıttıracaksın ya

hayır koca popolu kız seven ben gibi üyelere danıştınız mı fikir aldınız mı

önce bir anket falan oluştursaydın

bak gör erkeklerin çocgunluğu koca götlü kız seviyor

kafanıza göre icat çıkarıyorsunuz ya

0|0
    0|0
  • Çok ilginç bir soru gerçekten :)

0|0
    0|0
  • Spor yapip hala bir degisim yoksa ya bir seyler yanlis gidiyor herhangi bir hormon ilaci kullandiysan onunda etkisi olabilir.

0|0
    0|0
    • Bir degisim yok derken, kilolu degilim kilom yerinde sadece kalcam buyuk jeniffer lopez gibiyim yani :D

• Yoo niye ovuneyim ben sevmiyorum oyle

• Sende alemdin o zmn bayanlar ole olabilmek icn salonlarda kendini parcaliyorlar :) kondisyon bisikleti ve salona gidiyorum demissin tekrar sayilarini fazlalastir yaptigin hareketlerde ama bnce hic gerek yok JLo gibiysen eger ;)

• o bölgedeki kaslar için belirli çalışma yöntemleri var fitness gibi yerlerde ögrenebilirsin

0|0
    0|0
  • Seksle göbek erirde kalça erimez.

0|0
    0|0
  • Armut denen bir vucut sekline sahip olmalısın düzelirmi bilmem ama çok büyükse sorun olur

0|0
    0|0
  • büyük kalça hoştur seven var. Mesela ben bayilirim :D

0|0
    0|0
  • tokatlat.. adam yoksa ?

0|0
    0|1
  • squat iyi gelir

0|0
    0|0
  • Seks icin guzel aslinda, niye eritmek istiyorsun?

0|0
    1|0
  • kıçını sıcak tut yağların erisin

0|0
    0|0
  • Roberto Carlos bacaklım benim :))

0|0
    0|0
  • vurdur arkadan hepsi erir :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• aynenn benimde öylee bel ince dışa çıkıkk bacaklrmda uzun ama çok sevyormm benimki çok estetik duruyo mllet bayılıyoo neden küçlmesini istyosn ki

0|0
    0|0
    • Cunku benim popom baska bir dunya anlatabildim mi

• oha aynen :D

• Inanmyrmmm bna benzer brini buldm .d

• salatin salcalisi kadinin kalcalisi :) unutma :))

0|0
    0|0
  • Bisiklet al ve bisiklet sür kalçaları eritmeye yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Egzersiz bisikleti ile

0|0
    0|0
  • O vucut şeklinden kaynaklı değişmez

0|0
    0|0
  • Kalça eritme egzersizleri yazabilirsin youtubeye

0|0
    0|0
  • diyet spor yap

0|0
    0|0
  • basenleri eritmen gerek

0|0
    0|0
  • sen popodan mı yoksa dizden sonra ki popoya kadar olan baldırın kalınlıgındanmı bahsedysn kalça popodur bacak baldırda basendir canım benmde basenlerm çok kalındır ama kalçam normaldr

0|0
    0|0
    • Kalcam buyuk diyorum popo oldugunu biliyoruz basenlerimde buyuk kalca erirken basende erir tatlim. bilgin olsun

• kalçam normal tek basenlerm büyük benm malesef belimde incecik tek popom yok öyle fazla

Yükleniyor...