En Çekici Spor Hangisi

Bi erkeğin hangi sporu yapması daha çekicidir, karizmatiktir?

Kafes dövüşlerine gidiyorum ben, fiziğim çok iyi karın kaslarım öyle parça parça falan değil mankenlerinki gibi omuzlarım geniş çok güçlü hissediyorum ve kol kaslarım çok iyi. Sizce kafes dövüşü nasıl bir şey siz nasıl bakıyosunuz buna?

Aklınıza geleni yazabilirsiniz tabi hangi sporlara iyi bakıyosanız.

0|1
6|9

En İyi Kız Görüşü

• her yaptığınız harekette bir karizma arıyonuz, bir hangi pozisyonda sıçsam daha karizmatik olurum demediğiniz kaldı lan..asfsggsf taam abiğ yea kızma ama..:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• futbol ve basketbol

0|0
    0|0
  • surf

0|0
    0|0
  • şimdi yatak sporları diycem ve herkes eksiliycek :/

haydi birkiiiiüç

1|1
    1|0
  • dovusu altin kafese koymuslar yinede king of fighters demis.. kafes dovusu ne yau sporlar icinde en ilkeli en gereksizi hatta tum vurdulu kirdili sporlar oyle bence

0|0
    0|0
  • BOKSS ama kızlara çekici gelmeyebilir Guerrero,Vladimir Kliçko çok karizmatik gelir bana yani onlar gibi olmak isterim ee birazda cesaret isteyen bir spor olduğu için ayrı çekicilik katar bu spor

0|0
    0|0
  • Tabiki Body

0|0
    0|0
  • Öyle bir yazmışsın ki hiç kimse inanmıyodur kendi tasfirine :)

Git kick box yap kafes dövüşüde neymiş.

0|0
    0|0
    • beyin yok :D

kafes dövüşünün dalları vardır, kick box da kafes dövüşü olabilir tek gereken bir kafes. bunu bilmeyen biri kick boxcu olamaz. ben muay thaiciyim yani aynı zamanda kick boxcu, ayrıca dirsek biliyorum. başka fark yok.

• Kafes daha çok kuralsızdır.Kick box diye girersin, tenha bir sokakta kavga eder gibi dövüşürsün.Bizim çalıştığımız hocalar insancıldı.Kimseyi sokmazlardı.Önermezlerdi, yasaktı bize bunlar.Şimdi box iyice ayağa düştüğü için türedi bu kafesciler.

• peki öyle olsun :D

• Kürek. ..

0|0
    0|0
  • koşu olabilir, koşarken sürekli kızların baktığını görüyorum.

amele gibi koştuğum içinde olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...