İkizler burcu kadınına karşı ön yargının sebebi nedir?

Artık balık burcuyum diyorum. Ona pek ses çıkarmıyorlar.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyleki ikizler burcu bir arkadaşım vardı zamanında bigün dedimki hadi gidek kokoreç yiyek ooffff bayılırım kokoreçe dedi gittik yedik neyse aradan bir müddet geçti yine dedimki kokoreç yiyekmi ıyykk kokoreçmi nefret ederim dedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İkizler mi? ıyyyy

0|0
    0|0
  • çapkın.

0|0
    0|0
  • boyle yaptiginiz icin olabilir mi on yargililar diye baska burc soylemek ismine on yargili baksalar baska isim mi soyleyeceksin

0|0
    0|0
  • Benim açımdan balık olman daha korkunç ece :/ Balık kadınları ileri derecede paranoyak ve yer yer şizofrendir çünkü.

İkizleri neden sevmiyorum,hmmm çünkü anınız anınızı tutmuyor yahu.Atıyorum seninle şakalaşıyorum şu an diyelim.5 dk. sonra tam ters bir tepki ile basıp gidebiliyorsun.Böyle bir insanla olmak istemem. :)

0|0
    0|0
  • yıl olmuş 2013 burçlara inanan mı var yahu, kişiden kişiye değişir herşey.

kodumun gezegeninin bilmem nereden geçmesiyle değil

0|0
    0|0
    • Aynen bence de öyle. Sosyal hayatımı baya baya etkiliyo bir de bu olay. Komik.

• şimdi anladın mı niye ön yargılı olduklarını. burç konusunda bile yalan söyleyebiliyorsunuz.

1|0
    0|0
  • dengesiz bir burç ikizler burcu.

1|0
    0|0
  • bende ikizlerim ikizler can dır ) www.kizilderili.net e gir gerçek burcunu öğren :d

0|0
    0|0
  • kimmiş onlar neden ikizlereön yargı varmıs?burclarda neymiş :D

0|0
    0|0
  • Burclara pek takilma bence :) iyi kalpli birini bulmaya bak :P

0|0
    0|0
  • Bipoları andırıyor.

0|0
    0|0
  • resimdeki sen değilsn demi sensen sana kim önyargılı davranabilir lan

0|0
    0|0
  • en güzel burcun kıymetini bilmiyenler utansın..sende niye balık diyorsan..

0|0
    1|0
  • balığa da ben önyargılıyım çok duygusallar, mantık yok, sen başak olsana yengeç belki boğa :D

0|0
    0|0
    • Farketmez ki benim için :D

• eheh en güzeli, burçları fark etmeyen kız.

benim için de fark etmez aslında sadece kardeşim balık old. için onun özelliğini biliyorum biraz ve sevmiyorum.

• ne varmıs ıkızler burcu kadınında laa :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Burçlara pek inanmazdım, bilimsel bir teori okudum bir ihtimal veriyorum artık. Bende ikizlerim biraz doyumsuzluk meselesi var ya, o yüzden olabilir belki

0|0
    0|0
    • nerde okudun o teoriyi bende inanayım şu burçlara

• Bir kadın dergisinde okudum, özetle :

İnsan doğduğunda dünya hangi gezegene daha çok yakınsa o gezegenin yaydığı ışınların ve enerjinin etkisinde kalıyormuş, buda karakter oluşumunu etkiliyormuş

• İkizler burcunun dengesiz bir burç olmasındandır belki de.

0|0
    0|0
  • bence haklılar kabul et çok tehlikeliyiz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...