Erkekler ağlamaz demi???

erkekler ağlamaz demi ?

aslında erkekler ağlar

kadınlardan daha çok ağlar belki,

gözlerinden çıkan yaşı göremezsiniz ama,

yaşlar akmasına gerek de yok aslında,

erkekler için için ağlar,

bir nefes yanındasındır ama,

anlayamazsın ağladığını...

gözyaşları yüreğine düşer erkeklerin ,

yangını yüreğindedir çünkü,

neden ağlama biliyor musun erkekler, ?

neden göremezsin biliyor musun ,?

neden başını bir kadının göğsüne yasladığında ,daha da acır içi biliyo musun ,?

erkek sevdiğinin gönlünden derdi alır kendine dert eder de ondan ,

onun gözyaşınıkendi yüreğine akıtır da ondan ,

sen göremezsin ...

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Beni baya üzen biri vardı eskiden bana ters geliyordu kendimi sıkıyordum ama onun yüzünden yanaklarımda farkında olmadan damlalar kayıyordu her gece hıçkırıklar içindeydim bakın bunu yazmıştım en son ;

Sevdiklerimi kaybetmek alışkanlık haline gelmişse güneş ufuktan çiceğine varamamışsa bizi sevimli kılan duygular bir kenara saklanmışsa yolcular eli boş dönmeye utanmışsa adalet makdula varmamışsa beni affetme acı çekmek hoşuma gidiyor be sevgili ama tek dileğim var sevgili gideceksen öldür de git kurtuluşun böyle olsun her an bu pişmanlık benden bir parça daha alıp götürüyor.sonra oturuyorum basamaklara elimde alnım kesik ve boğuk hıçkırıklarım eksilen umutlarım yıldızlarla yanar söner küçük arabalarım büyümek istemeyen bir çocuğun anıları anlamak istemez olanları mutludur anlamsızca hülyaları tek hayali aşkla geçmek deryaları...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben bir erkeğin ağlamasına hiç dayanamam yanımda ağlasa ben dahada beter ağlarım sarılıp ağlaşırız yani çünkü erkekler daha dayanıklı gelir bana duygularını kadınlar gibi dışlarında yaşamazlar diye düşünüyorum o yüzden bir erkeğin ağlamasına hiç dayanam

0|1
    0|0
  • ''ağlamak'' gibi doğal bir tepkiyi bu kadar abartmanız ne garip.

Kızlar ağlıyorsa, erkekler de ağlar; doğaldır.

Sırf bu konu için şiirler, şarkılar yazılması saçma gelmiştir bana hep.

0|2
    0|1
    • bak şimdi, sen doğarsın pembe giydirirler erkeğe mavi, sem ağladığında meme verırler erkeğe tokat, sen pembe gıydıgın için ağlarsan garıp olmaz ,erkek mavıler ıcınde ağlarsa sus derler erkek ağlamaz ... bilmem anlatabıldım mı,

• Olay yetiştirme tarzından, sosyal çevreden kaynaklanıyor tamamen, bunu da saçma buluyorum işte.

• erkek ya da kadin diye birsey yok... eger icinden aglamak geliyorsa aglayacaksin.. güzel bir aciklama yapmissin..

0|1
    0|0
  • ağlasınlar ağlayınca çok tatlı oluyorlar dayanamıyor insan

0|1
    0|1
  • Ağlar...

0|1
    0|1
  • Nasıl ağlamaz 12 yıllık koskoca TAYYIP BABA bile ağladı.

2|2
    2|6

Erkekler Ne Diyor 16

• erkekler içine ağlar dışarı değil,birde dışarı cıkarsa gozyası kesınlıkle bır acz soz konusudur,bu acz erkegın dustugu durum degıl tamamıyle caresız kalısı olur,erkeklerde aglar,bal gibi ağlar,begenmeyen almasın kucuk kızına...

0|0
    0|0
  • ağlamak zayıf düşmek duygularına teslim olmaktır. erkekler zayıf olduklarını kabul etmek istemez o yüzden erkekler ağlamaz deniz. ama bal gibi ağlar erkekler. hem de hıçkıra hıçkıra. arada baş edemeyeceği duyguları olmayan insan insan değildir. ister kadın olsun ister erkek

0|0
    0|0
  • erkekler aglmaz degıl erkekler aglar.. aglar ama yerınde aglar. sevdıgınde aglar erkek. bazen içine aglar kımse grmesın dıye ama aglar. ne cok sulugozdur nede cok sert. arasını bilir erkek ve ona gore aglar. cnku erkegın gozyası degerlıdır egerkı aglıyorsa vardır bir sebep vardır bir kıymeti.. erkekler aglamaz dıyen halt etmıs erkeklık aglamamksa eger vay halıne rük erkegının. allah sadece mutluluktan agltır ınsallah..

0|0
    0|0
  • ne güzel bır rahatlama seklıdır aglamak..hüzülerını tasıyan damlaların yanaklarından suzülmesi..bogazında dugumlenen onca yasanmıslık,umut,öfkee..aslerde aglamısıtım en son..nöbet kulubesıbde gecenın zıfırı karanlıgında..nasıl bır yurek sızısıdır kı dısarıdan duyan ınek böğürüyor zannederdı walla:))) hıckıra hıckıra ama..ölümünde aglayamadıgım babama,bırakıp geldıgım anneme,o donemler eşim dedıgım sevgılıme,beklenen zamana,gerceklesemeyen hayallerıme, umutlarıma,özlemlerıme..nitekım ne güzel seydır aglamak...

0|0
    0|0
  • ağlar, az ağlar ama harbi ağlar, abuk şeylere ağlamaz, usturuplu ağlar, uzun süreli ağlamaz ama bu derdinden kurtulduğu için değildir. kadın ağlaması sıradan olabilir bazen, öylesine bile ağlayabilir çünkü kadının en yaralayıcı silahıdır ağlamak ama erkek ağladığında en ağır şekilde yaralanmıştır, rakı isteyen?

0|0
    0|0
  • erkekler ağlamaz öyle kolay kolay kadın herzaman ağlar bence bir erkeği ağlatan utanmalıdır ne kadar sevildiğinin ya da önemsendiğinin farkına varmalıdır:)

0|0
    0|0
  • edebiyata gerek yok arkadaşım ağlıyoruz işte mk. bizde insanız.

0|0
    0|0
  • ßazen erkek gözü ile değil gönlü ile ağlar gözler sadece ıslanır. bu yüzdendir ki Erkek herzaman ağlamaz ama ağlarsada sapına kadar ağlar kimse durduramaz.

0|0
    0|0
  • Ağlar da ağlamaz.

0|0
    0|0
  • Erkeklerde insandır ve ağlar bunu biliyorsunuzdur umarım.

Ayrıca soruyu açan arkadaş iyi anlatmış kadınlarınki gibi olmasada bizim ağlama şeklimiz öyledir.

0|0
    0|0
  • zırıl zırıl ağlar ne diyon sen..

0|0
    0|0
  • çok güzel yazmışın umarım kimse ağlamaz diye bilseydim ama hayat işte

0|0
    0|0
  • Şu an aglıyorum ve pipim var..

0|0
    0|0
  • erkekler ağlamaz sadeece gözlerinden su gelir

0|0
    0|0
  • Ağlar öyle bir ağlar ki kan ağlar desek yeridir 1.5 aydır ağlamak istiyorum ama işte olmuyor ağlıyamıyorum en sonunda içip içip ağlıyacagım yoksa rahatlayamam :/

0|0
    0|1
  • aynen öyle be +5

0|0
    0|0
Yükleniyor...