Bu adamın amacı ne arkadaşlar?

Aylardır bana şans ver diyen biri vardı. Bende şans verdim en sonunda ve sevgili olduk. Her şeyi en baştan konuştuk. Ben ona düzgün ciddi bir ilişki istediğimi söyledim. Oda bende öyle istiyorum dedi. Ablasıyla tanıştırdı, şans eseri o benim annemle tanıştı. Her şey iyi hoş ama daha 1 ay dolmadan ne zaman yalnız kalsak sevişmek istiyor. Neden böyle yaptığını soruyorum, dayanamıyorum diyor. Amacın ne? diyorum. Saçmalama lütfen, sana değer verdiğimi biliyorsun vermiyor olsam o kadar zaman şans vermen için uğraşmazdım, ablamla tanıştırmazdım diyor.

Sadece dayanamıyorum sana yakın olmak istiyorum diyor. İstemiyorum daha çok erken diyorum, peki diyor uzatmıyor ama gerçekten sinirlerim bozuluyor. Davranışlarına baktığımda gayet iyi, efendi ve sıcak kanlı. Ama ne zaman baş başa kalsak bu şekilde davranması hoşuma gitmiyor. Toplum içinde yanağımı bile öpmüyor ama evde olduk mu böyle değil.

Sizce ne var kafasında? Amacı yatağa atmak mı ?

Güncellemeler:
Ya cinsellik elbet zamanı geldiğinde yaşanır ama sadece amacının cinsellik olmasından korkuyorum. Ben beni sevecek bir adam istiyorum. Kullanacak bir adam değil.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olursa olsun hemen bu tarz şeylere zorlaması normal değil. İsteyebilirsin ama zorlamak çok ayrı bir olay.

Biraz dene, emin ol amacını belli edecek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakire olup olmadığını denemek istiyor bunu anlayamacak ne var ya bakireyim demeni bekliyor. ya da vermeni

0|0
    1|0
    • Bakire olmadığımı biliyor.

• Peki amacının bu olup olmadığını nasıl anlarım ?

• yatarak anlayabilirsin ancak ama korkma buna gerek yok. niyeti ciddi diye yatacak değilsin niyeti ciddi olan apış arasına takılmaz. gidersede eyvallah deme güle güle de

• bu cocuk benden şanslı.ben de kızdan beni sevmesini istiyorum ama :/ sana önerim biraz kaybetme korkusu yasattir..

0|0
    0|0
  • adam sana dememişki bu sefer çok ii olcak die sadece şans ver demiş sende vermişin olay bitmiş .ads

ama yatağa atmak kesinlikler aklında vardır ben olsam ilk günden atardım saten

0|0
    0|0
    • Hayır en başta konuştuk. başlayacak isek ömürlük olsun diye başlayalım dedik

• bi ömür bazen cok kısa olabilir :S

Kızlar Ne Diyor 1

• o zaman evine gitme bu kadar basit.bak bunu sana sammi olarak anlatıyorum.bigün bir adamın oğlu gelmiş ben biriyle evlenmek istiyorum demiş.babası getirde tanıştır ama kızın haberi olmasın tanışacağımızdan demiş.adamın oğlu kzı davet etmiş evine kız gelmemiş.baba eve gelmem diyor demiş.babasıda o zaman gidip isteyelim demiş.anladınmı mevzuyu.yalnız bii adamın evine gitmemen lazım zaten.niyeti iyi olsa bile sonucu belli bu işin

1|0
    0|0
    • Sence amacı yatağa atmak mı beni ? yani gerçekten ciddi düşünmüyormu benimle ?

• büyük ihtimal öyle.bence onu test et.bundan sonra onunla yalnız kalmamaya çalış.bakalım buna ne kadar dayanacak tepkisi ne olacak

Yükleniyor...