Cas tarafından elenmesi muhtemel bir takım taraftarının 60 bine ulaşması normal midir?

Yarın Beşiktaş cas tarafından ceza aldı denilirse eğer, çoğumuz şaşırmayacağız bile.Buna rağmen dandik bir takım olan Tromsö maçına İstanbulun en ucra stadı olimpiyata biletli 60.747 taraftarın maçta bulunması olağan bir durum mudur? Bu konudaki görüşleriniz nedir? link

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• yakarııızzzz bu gezegeni yakarrrrıııııııızzzzzzz... beşiktaş aşk aşk beşiktaş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• link

yağmuru çamuru olimpiyat çilesi fark eder mi sevdikten sonra :) CAS mış cezaymış bunlar bizim aşkımıza leke sürmez beyni olan herkes o maçta alnımızın teriyle kupayı aldığımızı aklı olan herkes de direkle şike yapılmayacağını bilir.

0|2
    0|0
  • Besiktas sadece bir takim değildir. Yerine gore ana, baba , dost sevgili yahut kardestir bu yuzden bu durum cok normaldir az bile...

1|3
    0|0
  • her şeye rağmen tek yürek senleyiz kartalım,iyi günde kötü günde yanındayız <3

0|1
    0|0
  • Maşallahları var,o ortamı görmek için çok şansım vardı ama çağıran olmadı :|

0|2
    0|0
  • Evet Türkler futbol hastası,ama Beşiktaş bi'başka deli."Deli"mecazi anlamdadır..

0|2
    0|0
  • çarşı son zamanlarda çok bozuldu ya galatasarayın rakiplerini desteklemeleri falan yakışmıyor milli duygular ağır basmıyor artık schalke bayrağı açanları orda örnek olarak uyarmaları gerekti

0|0
    0|2
    • bayrakları açan çArşı mıydı? çArşı eylem yapacaksa binler katılır.3-4 kişi ile yapmaz

• güzelmiş beğendim

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kura çekimine yöneticilerin gelmemesi söylenmiş uefa kulübe faks çekmiş sanıyorum kupaya almamaları kesinleşti.soruyuda 3-5 bin kişiye oynar diyenler cevaplamalı

0|1
    0|0
  • Avrupa olayını fazla abartıyorsunuz, Bu ülkedeki herkesin önceliği ligdir ve BJK taraftarıda son lig macında takımdaki kıvılcımı gördüğü için o stadı doldurdu

0|1
    0|0
    • trabzon maçından önce de kıvılcım yoktu ama yine buna benzer manzara vardı,ayrıca sıradan bir avrupa maçı değildi kastettiğim olaya CASa rağmen bu sayı olması

• Bunlar sıradan şeyler :) anladım ben senide şua avrupa olmazsa transfer yapmanın anlamı yok diyenler ayar oluyorum sanki her sene takımlarımız avrupa finaller oynuyor

• o konuda haklısın yaptığımız transferller lig için bile yetersizken bunlar söylenmemli

• şampiyonluk fb ve bjk arasında geçecek diyordum ama fenerbahçeden bir cacık olmaz

Bu sezonki şampiyonluğunuz hayırlı olsun diyorum.

taraftarda biliyor ki aşırı bir destek var

0|1
    0|0
  • Armanın peşindeyiz gerisi bizi ilgilendirmiyor.

0|1
    0|0
  • takım iyi oynuyor takım aşığı da fazla olunca stat da doluyor taraftarmız süperdi bugün bu taraftar pazar günü Antep maçında da Olimpiyat stadını doldurur.

0|1
    0|0
  • BeşiktAŞK dedikleri bu olsa gerek..

0|1
    0|0
  • kapıaları açtılar beleş girdi çoğu

0|1
    0|2
  • normaldir mesela biz galatasarayı kupa alıyo diemi sevioz

0|1
    0|2
    • küme düşmek üzereyken neden 5-10 bin kişi vardı stadda o zaman bebişim :D

• 5-10 bin kişi gidio ama takımı destekliyo

hiç değilse ordudan 3 yediler die 50 bin kişi gidip ersun yanal istifa demiyolar

bu arada beebişim dedin çok pis heycan yaptım bida de

• helal olsun

0|1
    0|0
  • bu normal değil çok iyi

0|1
    0|0
Yükleniyor...