Acill yardımınıza ihtiyacım varr :// ne yapmaya çalışıyor bu çocuk?

arkadaşlar ben 3 ay önce sevgilimden ayrıldım. ilişkimiz gayet güzeldi 1.5 yıl boyunca birbirimizi hiç üzmedik. ama 3 ay önce onun samimi olduğu bir kız arkadaşıyla arasına mesafe koymasını istedşm. ve koymadı. o kızı gözüm tutmadı bence sevgilime karşı hisleri vardı. tartıştık kızla bana hakaret etti falan. buna rağmen o kızla iletişimini koparmadı. ben de ayrıldım. bu zamana kadar içimde hep bir nefret vardı onan karşı. hatta 1 ay hiç mesaj atmadım ben atmayınca, onu umursamayınca 4 kez mesaj attı. ama artık onu özlediğimi ve sevdiğimi düşünüyorum artık kendimden vageçtim çıkarmasın o kızı ama yeterki benim olsun diye düşünüyorum o kadar özledim yani. dün mesaj attım ona özledğimi, sevdiğimi söyledim. o da beni çok özlemiş. buraya gel buluşalım dedim. tamam gelmeye çalışıcam ama işte çalışıyorum fakan dedi. ve bu gün hiç mesaj atmadı bana. insan gelicem ya da gelemicem diye mesaj atar ya da napıyorsun der. sms i yok ama başla birinden atabilir. ben onu umursamayınca mesaj atıyordu. şimdi onu sevdiğimi belli ederek kötü mü ettim? sizce neden bugün mesaj atmıyor? ben bitmiş bir ilişkiyi zorla tekrar oldurmaya mı çalışıyorum?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• evet eline koz verdin bu benden kopamaz diye düşünür seni biraz daha üzer sana isteklerini yaptırtır

0|0
    0|0
    • ama eğer o da beni seviyorsa bu ayrılığa bir son vermek istemez mi?

• seni seviyorsa vermesi gerek ama normal de

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah'ım sen bu Türk insanına akıl fikir ver yarabbim

0|0
    0|0
  • vermediğin için yapıyor olmasın

0|1
    0|0
  • Tanrı bir oyun yarattı aşk koydu adına

Bütün kerizler bende dahil oyalandı bununla

0|1
    0|0
  • çok fena koz vermişsin sen de bir yakın kanki edin beraber fotoğraf felan çekinin bak nasıl geliyor ayağına tıpış tıpış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...