Karşınızdaki bayanın her şeyi tamam ama dişlerinde yamukluk varsa bu sizin duygularınızı değiştirir mi?

Sorum sadece erkeklere...

arkadaşlar dış güzellik hepimiz için önemli bunu biliyoruz..karşınızdaki bayanın herşeyi tamam ama dişlerinde yamukluk varsa rahatsız etmiçek kadar bu sizin ona karşı olan duygularınız değiştirirmi?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir insanı sevdiysem bırak dişlerini yüzünün yarısı yansa bile ona karşı olan duygularım değişmez. İster inan, ister inanma.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• değiştirz tabiki lütfen ahnımlar kendinize bu tür şeyleri takıntı yapıp strese girmeyin kendinize güvenin biraz. erkekler kendine güvenen akıllı kızları sever.

1|0
    0|0
  • değiştirmez de bu kadar özgüvensiz bir kadınla ancak dalga geçerdim heralde, herşeyi hastalık yapmayın

0|1
    0|0
  • Bazı kızlarda çok sempatik durabiliyor.

1|0
    0|0
  • bir diş egriliği için sevgi den vazgeçilmez.kişi sevdigine güzeldir.

1|2
    0|0
  • seviyoram şahane sevmiyorsam bahane

2|0
    0|0
  • bence karşına adam çıksın önemli olan o adam olmazsa manken olsan fark etmez kalbi temiz olmalı

1|0
    0|0
  • Aynı şey üniversite birinci sınıfta başıma gelmişti:) Kızı terkettim. ama sonradan çook pişman oldum. Herşey süper, ama diler ofsayt...

0|0
    3|0
  • hayır düzenli fırcalar ise temiz ve bakımlı ise yamuk olmasının bır sakıncası olmaması gerektıgını düşünüyorum ;)

0|0
    0|0
  • evet dişlerin yamuldu diye direkt yol veririm

0|0
    1|0
  • tabiki hayır

0|1
    0|0
  • diş duygu mu değiştirirmiş?

1|2
    0|0
  • anam... benim en dikkat ettiğim şey dişler... üzgünüm ama beni etkiler...

0|0
    1|2
  • kız güzelse benim için dişleri farketmez güzelliği dişlerini kapatır.hatta bazen yamuk dişli olanları bile sevebiliyorum :D

0|0
    0|0
  • eğer öpüşmek gibi devamlı bi sapık düşüncesi varsa olur ama genelde yoktur...

0|1
    0|0
  • ya öfffffff değiştirmez tabi...!

0|1
    0|0
  • bu gözardı edilebilecek bir şey

0|1
    0|0
  • hayırr

0|1
    0|0
  • en merak etiğim sorularda n birisi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevene o dişler inci gibi gelir boşveeeeer takma sağlıklısın elin tutuyor gözün görüyor sorun etme kendine bi çok arkadaşımızın bir çok engeli olmasına rağmen ne kadar mutlu ve hallerine şükrediyor bence okadar problem edilcek bi konu değil , olmamalı .

0|0
    0|0
  • Bu duyguları değiştirmiyor.3.5 senedir sevgilim var hiç sevgisi azalmadı dişlerim yamuk diye :) Ama ben zamanla rahatsız olduğumdan tel taktırmak istedim oda daha güzel olabilceğini belirtti yani sevgi değişmez diş yamuk diye ama daha güzel olmasını istemeside doğal böyle bir sorununz varsa

0|0
    0|0
  • temiz olduktan sonra ufak tefek yamukluklar çokta farketmezz bence

kendin için soruyorsan takılma buna bence bu kadar :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...