Tüm Cumhuriyet düşmanlarına karşı yaşasın 30 Ağustos diyelim mi?

Tam 24 saat boyunca aziz Cumhuriyet,akabinde laiklik ve demokrasi ve özellikle M.K.ATATÜRK ve ailesi küfürlere maruz kalacak bu sitede.

Menemen'de subayımın kafasını kesenlerin belalarını bulunca hissettiği adaletin korkusunu sorumla hissetmeden buna kalkışamasınlar istedim.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nız kutlu olsun!

Ettiğiniz ve edeceğiniz tüm küfürler size bela olarak dönsün inşallah.

Cumhuriyet sizlere inar yaşayacak.Ben son nefesimi verene kadar!

Güncellemeler:
inat*
Şu an TRT1'de ordunun geçiş törenini izliyorum.Defalarca ''Mustafa Kemal'in ordusu'' tanımlaması yapıldı.ATATÜRK kelimesi defalarca kullanıldı.

Korkmayın arkadaşlar ordu hala bizimle...

0|0
14|29

En İyi Kız Görüşü

• "Ya istiklal, Ya ölüm"

parolasındakı istiklali bize yaşatan önderimiz, arkadaşları ve askerlerine sonsuz teşekkürler olsun...

"Gençler, Cumhuriyeti biz kurduk sizler yaşatacaksınız"

cumlesındekı gençlerden olmak dileğiyle...

Ulkemızde oynanan oyunlara ragmen, kanmayıp bırlık ve beraber olabılcegımız, cumhurıyet oncesı donemı gıbı karanlık bır doneme donmeme dılegıyle...

Ve son olarakta; Gazi Mustafa Kemal Paşaya sonsuz teşekkür

Ve onun gıbı bır lıderı bıze nasıp ettıgı ıcın de Allah'a sonsuz şükürler olsun...

Zafer Bayramınızı Kutlarım :)

12|9
    2|5

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 29

• Kimsenin götünün kılı değiliz Mustafa Kemalin Askerleriyiz. Bu ülke için can veren tüm şehitlerden Allah razı olsun.

Bugün elinde her imkan varken sözünü bile edemedikleri şeyleri, o devirde yokluk içinde küllerden var eden o yiğitlerin, o yiğit annelerin hakkını hiç bir zaman ödeyemeyeceğiz.

İlel ebet payidar kalacaktır.

4|4
    0|2
  • biz yaşadıkça cumhuriyette yaşayacak,kalbimizdesin Ata'm

4|3
    0|2
  • Büyük Bayramımız Kutlu Olsun.

Atam sana binlerce kez şükürler olsun.

8|5
    1|4
  • Bayram Kutlamayı bile içine sindiremeyen yetkili Benim Bayram mesajımı neden kaldırdın.

Bayramda mı kutlayamıcaz sizin yüzünüzden.

BAYRAMIN KUTLU OLSUN TÜRKİYE

3|3
    0|2
  • Daha öncekilerden olabildiğince daha coşkulu kutlamalıyız bu sefer.

Ülkesini, Cumhuriyetini ve Atatürk'ünü sevenler; Türk ve Atatürk bayraklarıyla doldursun meydanları.

Yobazlara inat, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlarına inat bu ülkenin sahipsiz olmadığını gösterelim.

4|3
    0|1
    • tabıı ama Kendı yazın da güzel bence

• aşğıdaki yorumumda örnek verdim, fransa, amerika ve diğer karışık milletlerde ben fransızım ama şu kökenliyim, ben amerikalıyım ama şu kökenliyim diyebiliyorsa ben türküm ama şu kökenliyim demesi kadar doğal bişey yoktur.

• Ben türküm ama sizleri gördükçe türklükten nefret eder oldum.

Siz ırk ayrımı yapmak tan başka bişey bilmezsiniz...

• 30 Ağustos zafer bayramımız kutlu olsun, bu ülke işgale uğradığında umudunu kaybetmeyip ülkenin nice yerinde mitingler direnişler düzenleyip ülkeyi ulusal kurtuluş zaferine götüren Mustafa Kemal Atatürk ve onun gibi vatan aşkıyla dolu olan askerlere ve gönüllü binlerce insana minnet borçlu unutmayalım tarihimizi bağımsızlığımızı hür bir devlet olarak bayrağımızın dalgalanmasını bu güzel insanlara borçluyuz. Atatürk'ün şu sözüyle kapatıyorum '' Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır ''

3|4
    0|0
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

NE MUTLU ATATÜRKÇÜYÜM DİYENE !

Ulu Önder Atatürk ile silah arkadaşlarını minnet ve saygıyla anıyoruz

3|5
    0|2
  • Yeni bir zafer daha yazacak bu millet.Yakındır. Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene !

3|3
    0|1
  • Arkadaşlar ne çabuk unuttuk. Alparslan, Osman Gazi, Orhan Gazi, Yıldırım Bayezid, Fatih Sultan Mehmet, Yavuz Selim, Kanuni, II. Abdülhamit ...

Bunlar da bizden değil mi ?

Biz 30 Ağustosu ve Cumhuriyeti reddetmiyoruz, istemiyor da değiliz.

Sadece 1000 yıllık bir tarihimizi bir kenara itip kendimizi sadece cumhuriyete 30 Ağustos'a vermeyelim diyoruz biz.

30 Ağustos'u bize yaşatan şehitlerimizin Viyana sırtlarında ölenlerden ne farkı vardı. Yoktu...

30 Ağustos'u istemeyen inkar eden zihniyet, daha çocuk, büyümemiş zihniyet. Ya da birileri tarafından kolayca .elinebilecek basit bir zekaya sahipler.

Ben bir müslüman olarak, 1000 yıldır bu topraklarda süregelen savaşlarda ölen bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun.

2|0
    0|0
  • yakın zamanda sosyalist cumhuriyete dönüşmesi dileğiyle :) o zamana kadar kutlama mutlama yok ambargo uyguluyorum

5|3
    1|1
    • Katılıyorım,bekle yakında en iyi cevap seçebilirim :P

• Bizim Newroz bayramlarında bir köyde bile en az 100 kişi toplanır.. Trabzon gibi bir şehirden sadece ve sadece 10 kişi çok ayıplıyorum asjfs

• Haklısın valla takdir edilesi çabaları var benden de bir helal onlara asjfs

• su an kı ulke topraklarımız için canla basla mucadele edip kanlarıyla bu ulkeyı yıkanyan sehitlerimize önce dua edrızz. ve sonra onları yoneten kısılrıı hayırla yaad ederizz.

arkdslr unutmamk lazım bu ulkeyı sadece ataturk kurtarmadı.. kndiside bir cok konusmasında bunu soylemektedir ve dediginiz bu cumhuriyet bu ulkeye saat 20. 00 den sonra karambolle getirildii..

Ama bu ulke bızım bu ulke bıze emanet bırbrmızı kıskırtarak bır yere varamayızz... bu vatann kıymetını bılelmm bu cumhuruiyetı sadece bır zumruye ilhak etmeyelmmm.

herkesinn 30 ağustos zafer bayramıı kutlu olsunnn.. inşallah turkıyemızin bayragı ilelebet dalgalanırr

1|2
    0|0
  • 30 ağustos zafer bayramımız kutlu olsun..

YA İSTİKLAL YA ÖLÜM BİZİM BAYRAMIMIZ KUTSALDIR BAK MISIR BİZİMKİNİ KUTLUYOR MU ?

3|2
    0|0
  • Ne Kubilayı unuttuk ne Atatürke hakaretleri gün gelicek kör testereyle subayımızı şehit edenlerin torunlarından hesap sorucağız biz Atatürkün izindeyiz onlarg*tizinden gitsinler Cumhuriyeti yıkmaya güçleri asla yetmeyecek soluğu Amerikadaki çiftlerde bile alamayacaklar. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Eksiler için şimdiden teşekkürler sevap point kasarsınız aklınızca

2|3
    0|1
  • link 'Biz şahsi hiçbir çıkar gözetmeden, halkımızın bağımsızlığı ve mutluluğu için savaştık !' Deniz Gezmiş ...Bayramımız kutlu olsun

3|3
    0|0
    • Yaşasın Tam bağımsız Türkiye!

Ah ah son nefesinde dahi ülkesini düşünüyordu,şimdi teröriste çıktı adı...

• atatürk bir deniz iki benim için..

• Ulusumuzun 91 yıl önce büyük sıkıntılar ve yokluklar içerisinde kazandığı, bağımsızlığımız ve milli hâkimiyetimizin zaferi Zafer Bayramımızı kutalar, başta Gazi Mustafa kemal Atatürk olmak üzere,ulusumuz için şehit olmuş Aziz Şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyorum

1|2
    0|0
  • Sakarya,olmak ya da olmamaktı.30 Ağustos ise olacaksak bu topraklarda olacağızın ifadesidir ve 1000 yıllık yurdumuzun geri alınışıdır.Başta Gazi Paşa olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi rahmet,minnet ve şükranla anıyorum...

1|4
    0|0
  • 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun

2|4
    0|0
  • ''YURTTA SULH,CİHANDA SULH'' GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

1|4
    0|0
  • Büyük Taarruz

Sarışın bir kurda benziyordu.

Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı.

Yürüdü uçurumun kenarına kadar,

eğildi durdu.

Bıraksalar

ince uzun bacakları üstünde yaylanarak

ve karanlıkta akan bir yıldız gibi kayarak

Kocatepe`den Afyon Ovası`na atlayacaktı.

Kuvayi Milliye'den - Nazım Hikmet

1|2
    0|0
  • seninde kutlu olsun kardeşim herşeye inat...

3|3
    0|1
  • dedik bile

1|3
    0|0
  • Türk milleti için bu kadar şerefli bir gün olamaz. Ulu önderimiz başta olmak üzere herkesin 30 Ağustos zafer bayramı kutlu olsun.

2|1
    0|0
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

3|2
    0|0
  • 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun

1|2
    0|0
  • Törenden geldim yasasın 30 ağustos :)

1|1
    0|0
    • Millet 10 tane artı alıyo hatta 18 ben niye 2 tane aldım ya :( hepimiz kemalistiz torpil yok :)

• Kimmiş cumhuriyet düşmanları? Bırakın artık şu kuruntuları

. Bu şekilde yaparak ülkede bölücülük yapıyorsunuz. Ülkeyi bölmeye germeye ne hakkınız var.

0|2
    3|6
  • Fazla hayali şeyler üzerinden vatanseverlik yapıyorsunuz. İnsanın ülkesini sevmesi güzel bir şey de realistlik yok hiç. Menemen'de subay kafası kesilmedi. O olayın aslını merak edenler açılan Emniyet arşiv dosyasını okuyabilir. Laiklik ve demokrasi de soru işaretidir. Olsun, her şeye rağmen ülkemiz güzel

0|0
    0|0
  • bayramınız kutlu olsun :3

2|1
    0|0
  • Allah kanunlarını kaldıran birine dua etmek gülünç durum. Adı bile gerçek değil...

0|2
    6|9
Yükleniyor...