Hayatınızda yaptığınız en buyuk çılgınlık nedir?

Şimdiye kadar tek başınıza yada arkadaşınızla yaptığınız en büyük çılgınlık nedr?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• daha önceden sadece selamlaştığım bir adamın devasa motoruna atlayıp 1 hafta ortadan kayboldum ailem çıldırdı :D

0|0
    0|0
    • sakın kırılma.. yanlış anlama diyeceğim şey icin..

MANYAKMSIIN SEN ! ? :)) ama süper bişeyyy .. 1 hafta ne yedin ne ictin peki :D neredeydin .. kzıım sen .. demişlerdir kesinlikle..

• bence adam şanslı imiş..

Kızlar Ne Diyor 3

• otobüs durdurup otobüsün kapısında ayakkabımın bagcıgını baglayıp inmiştim ve caddenin ortasında fuck me diye bagırıstım(idda için )arkadaşımla alışveriş merkezindeyken paramı çalmışlardı belkide düşmüştü bulamadık anonslara ragmen, kapıya çıktıgımızda yolda gördüp dalga gectigimiz apacilerden para dilenmiştik resmen faciaydı para dilenmek. :D

0|0
    0|0
  • Beyoglunda sokakta dans etmek ve buyukadada sokakta sarki soyleyip eglencesine para toplamak

0|0
    0|0
  • sehirlerarası otostop.

en çılgın bu :S

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok var sanırım ama aklıma gelmedi bi an. Treni kacırırken snraki durakta acılır diye kapıda gitmek vardı desem :p cok zaman oldu tabi.

0|0
    0|0
  • siradan bir halatla catidan atlamak, 6 metreden yere atlayip inmek, 3 gun kaya tirmanisina gidip bir guzel kaybolmak, denize acilip sozde kafa dinleyeegim derken tek iletisim aygitim olan telefonu kaybetmek, selaleden atlamak, kayaliklara bungee jumping, hareket halindeki motorun uzerinde ceketi cikartmaya calismak, bir ulkede alkollu halde yuruyerek 48 saatlik sehir turu yapmak sonra komsu ulkede sinir sehrinde uyanmak, amsterdam anilari apayri hikaye zaten haa bir de tijuana var ki... tam bir cilginlikti

0|0
    0|0
    • bir tanesi olucak.. bu yaptıkların içinde çılgınlık olarak duran, alkollu halde 2 gun nasi becerdi isen ayakta kalmayı butun sehri gezmen.. bir ikincisi sudaki telefonu cozemedim denize acıldın telfonmu kayboldu?

• yari ayik yari alkollu , sizip kaldigim yerleri saymiyorum bile, gozumu aciyordum kafayi kaldiriyordum bir yerdeyim, salla diyip yine biraz yemek bol alkol gezmeye devam :D yanimda da kuzenim vardi ki apayri sacmalikti kendisi de :D iyi ki basimiza bir sey gelmemis... acik denizde dedim zaten :) en azindan kiyilara yaklasinca cekebilen telefon tasirsin yaninda ki acil durumlarda en azindan sinyalden sana ulasilir...ben bir guzel o secenegi elemis geri donene kadar 3.5 atmistim :D

• Sivil ekip arabasına yediğim igde çekirdeklerini attıktan sonra beni mahallede kovalamasın ama küçüktüm :)))

Bidunya şey var cok yaramazdim coooookkkk

0|0
    0|0
Yükleniyor...