Kapat

Acaba beni beğenmedimi?

arkadaşımın halasının oğlu,arkadaşım Şu an da şehir dışında ve çok yoğun aramızı yapamıyor, geçen ay tatile geldiğin de bizi bir kez görüştürmüştü hoşuna gittiğini söylemiş ama adamda icrat yok.. face adresimi biliyor çünkü arkadaşımın sayfasında yorumlarım var ama iletişime geçmiyor..ekledim 4 gün oldu hala karşılık vermedi..kabulde etmemiş, arkadaşlık isteğini silmemişte,face girdiğini biliyorum..sizce ne düşünüyor olabilir?

Güncellemeler:
daveti bugün sildim, az önce kendi eklemiş bu erkekler de bir tuaf..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Düşünceleri karışık.

0|0
    0|0
  • Ya bırak beyenmeyen beyenmesin erkekmi kalmamıs boşver :)

0|0
    0|0
    • benim takıldığım durum o değil kibeğendiğini söyleyip,arkadaşlık isteğime tepki vermemesi

• iletisim kurmuyorsa ilgisini cekmemissin demektir

0|0
    0|0
    • hoşuna gittiğimi söylemiş zaten bunu söylememiş olsa benimde diek beğenmedi demek ki der umrumda bile olmaz.

• arkadaşına 1

halasının ogluna 2

ulan nasıl kıyıyorlar sizin gibi yavru ceylanlara

şuraya bak ya ay beğendi mi beğenmedi mi diye yaprak gibi titriyorsun

yazık dğeil mi sana ya

0|0
    0|0
  • ben begindim yetmezmi kız ? :S

0|0
    1|1
  • 1 -beğenmedi

2--senden daha iyisini buldu..dış görünüş olarak

3--çocuk i*ne

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Beğenmemiş sen de ekleyip ilk adımı atıp gururunu ayaklar altına serme. Uzak dur o koşar zaten beğendiyse.

0|0
    0|0
    • öyle düşünmüyorum gurursuzluk değil bence ilk adımı birisinin atması gerekiyordu hep erkeklerden beklemek yanlış bana göre..olur ya da olmaz sorun değil aslında aşık değilim sonuçta.sadece merak ettiğim beğendim gibi laflar söyledkten sonra neden bir tepki vermiyor bir insan ya reddeder ya da kabul eder.

• öyle bir durum değil canım bu işlerde yalan olmaz..kız çok beğenmiş seni görüşmek istiyor dedi..sanırım sonradan fikri değişti neyse nasip değilmiş teşekkürlr cevap için :)

• Erkekler çok garip

Yükleniyor...