Beşiktaş uefa'da yok.Cas Beşiktasada ceza verdi.Peki ceza verceklerdi neden bugün maçı oynatılar.?

UEFA Avrupa Ligi Play-Off ikinci maçında Norveç’in Tromsö takımı ile karşılaşan Beşiktaş, UEFA’dan gelen şok haber ile sarsıldı.

Yarın açıklanacak CAS kararından önce siyah-beyazlı kulübe faks gönderen UEFA, Beşiktaş’a yarın gerçekleştirilecek olan kura çekimine gelmemesini iletti. Bu haberin Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a ulaşmasının ardından Orman 10. dakikada Tromsö maçını terk etti

Güncellemeler:
başbelası1kadın hem engelliyorsn hemde yazıyorsn.

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Aynen madem ceza vereceklerdi neden oynattılar ?

Dengesiz dengesiz iş yapıyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah Allah bizim klübün faks trafiği izleniyormuş ilginç :) yanındamıydın başkanımızın ne yazmışlar başka :D

1|2
    0|1
    • kaldırdım engeli yaz bebişim :D

• Bir Beşiktaş taraftarı her zaman beklenmeyeni yapar. İlginçiz yapmak bişey yok :P

• Neyse sizide böyle kabullendik biz napalım. :)

• çok araştırmacısın paparazzi olsan iyi iş yaparsın

0|1
    0|0
    • Bu kinayeli konuşmak niye.? Takımımın sitesinde bu yazıyordu bende soruyum dedim ve kötü birşeyde demedim.

• hımmnerden geldiği belli oldu :)

• İyide kötü birşey söylemiş gibi davranıyorsn.Burda ben sana veya takımına birşey demedim.

• Sen de engelle

Demek ki hatayı onlar da yaptı,işin içinde şike vardı.

Adalet yerini buldu işte,allah sabır versin tüm bjklilere.

1|1
    0|1
  • banada saçma geldi

0|1
    0|0
  • Bu uefa kuralları sade muslim'lere galiba.

0|1
    0|0
    • Fransız olunca başkanı uefanın normal türkleri sevmemeleri.

• vayyyyy qanqam sorudaa sorramış sorundan anlamdım ama sorunu görüpde sataşmamk olmazdıııııı:D

0|1
    0|1
  • Cas mas kimin umurunda ya gs yi eleyen tromsoyu elemisiz sen ona bak.

1|1
    1|0
  • sayende futbolu sevicem sanırsam :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• onlar cas desin onlar tromsö eler desin

biz Biletli 60.747 taraftar ile turu geçeriz,casarsak kasalım sorun değil

0|2
    0|0
  • Fikret Orman haklı önceki yönetimin hatalrı yanlış savunma vs. ama böylesi iyi oldu lige konstantre olalım ve gelecek yıl şampiyonlar liginden elenmek gibi bir durum olacaktı belkı böyle daha ıyı oldu. ama gerçek şu ki uefanın verdiği karar objektif değildir ve uefa dan büyük şikeci yoktur bundan sonra gözümüzde.

0|1
    0|1
  • Dereyi görmek gerek

0|1
    0|0
  • aziz yıldırım ve serdar adalı ihalelerden uzak dursalardı bunların hiçbiri yaşanmayacaktı.

onları bitirelim derken türk futbolunu bitirdiler şimdide kulüplere türk futboluna para yardımı yapıyorlar link

0|1
    0|0
    • Türk futbolu bitti daha yardım yapsalarda birşey olmaz.Milli takım olarak çok gerilerdeyiz artık.

• önce verdiler umudu sonra bastılar cezayı asd.as

0|1
    0|0
  • Çok saçma ya Beşiktaş o kupa finalinde şike mike yapmadı yahu!

0|1
    0|0
    • Uefa dinlemiyor malesef bunları.

• Hakettiklerini buldular. Türkiyenin en temiz takımı galatasary.

1|1
    1|3
Yükleniyor...