Beşiktaş Trömsöyü eledi, peki ya CAS engeli ?

Beşiktaş sizce Eufa'da CAS engelini de geçip kuraya katılacak mı?

Fener'e ceza verilince ben ümitsizliğe kapıldım ama korktuğum olmaz umarım..

• Bence Beşiktaş'a men cezası gelecek :(
    A seç
  • Beşiktaş ceza almaz
    B seç
  • Şike yapılan maç penaltılara mı gider mk
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Men cezası onandı..

Seneye daha güçlü gelip Kupayı müzemize, sapını Uefaya sokmak gerek..

0|0
813

En İyi Kız Görüşü

• Allahım xperimi yeni farkediyorum ne mükemmel bir sayı :D neyse cevabı şeyapayım.

Cas tan çıkacak sonuç umrumda değil :) bugün Beşiktaş kendine yakışanı yaptı olumsuz bir karar çıksa bile bu bize leke sürmez şike yapıldığını iddia ettikleri maçı izleyen ve vicdanı olan herkes Beşiktaşımın masumiyetini kabul eder.

2|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Sonuc ne olursa olsun besiktas yumurtanin aki.dan bile aktir. Daha ne diyim ki ? Sonuclarin cani ceheneme kupalar onlarin ask bizim olsun kafi.

1|0
    0|0
  • engeller bizi bağlamaz her zaman yanındayız Beşiktaş <3

0|0
    0|0
  • Bence Beşiktaş'a men cezası gelecek :(

0|0
    0|0
  • Bazen sevinç bazen keder Beşiktaş'lı olmak yeter

0|0
    0|0
  • 1 yıl men mi aldınız şimdi,allah sabır versin.

0|0
    2|1
  • cas cezayı onadı

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ armasındaki BEYAZ kadar temizdir ! Ceza "şike"den değil, "gezi"den. bunu bilmeyen yok.. Sonuç ne olursa olsun Siyah&Beyaz a devam...

0|1
    1|1
    • Gündemi böyle mi takip ediyorsan vay spor kamuoyuna... Ceza Gezidenmişmişmişmiş..

1) Gezi dediğin daha dünün hadisesi.

2) Beşiktaş UEFA ile 2 yıldır sorunlu

3) 1 yıl men cezasını hükümet vermedi, UEFA verdi

4) Kulübü borca batırıp UEFA'ya sahte belgeler veren zamanın BJK başkanı Erdoğan Demirören'dir.

Azıcık zeka katkılı yorumlar lütfen

Erkekler Ne Diyor 13

• cas kararıyla elenme ihtmali olduğu halde Biletli 60.747 taraftarı maça gelen başka takım gösterin burayı terk edeyim

0|1
    0|0
  • Şike yapıldığı iddaa edilen futbolcu o maçta canını dişine takarak oynuyor + 1 gol atıyor böyle şike mi olur.

Umarım ceza çıkmaz fenerin cezasının onanmasından sonra bende de ümitsizlik oldu .

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ınki şike cezası değil. Erdoğan Demirören kulübü borca batırıp bir de üstüne UEFA'ya sahte belge gönderince 1 yıl men oldu.. Bence bu sene uygulanmaz, seneye ertelerler diye düşünüyorum. Umarım cezayı ertelerler.. Hzır tur geçilmişken yazık olmasın adamların emeğine... GS'liyim ve BJK'nin başarılı olmasını isterim

0|0
    0|0
    • Olacaksa bu sene olsun..Oyuncular seneye avrupaya katılmayacağını bile bile ligde mücadele ederlerse sıralamamız kötü olur..

• Köy takımıyla 2 maç yaptık alt tarafı..

Seneye men edilirsek, bir hç uğruna 34 maç yapmış olucaz..

• Köy takımı dediğin, zamanın birinde bizi elemişti :) Kendileri bile inanmamıştı tur atladıklarına :D

• uefa mektup gondermış kura çekimine gitmeyin diye, bu saaten sonra alsın bir tarafına şetsin şikeci uefa. delilsiz bir takımı elediler. yakında çatırdamaya başlar bu öyle böylenın çocukları.

0|0
    0|0
  • Trabzon' a kupayı verelim, Trabzon Avrupa Yerine lige dönsün, onun yerine Beşiktaş' ı Avrupaya sokalım.

cut.

0|0
    0|0
  • Casstan bildirm geldi yarın gelmeyin kuralara dediler geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • AMK gazetesi Beşiktaş kulübüne yarınki UEFA Avrupa Ligi kura çekimine gelmemesi için faks gönderdi deniliyor. İnşallah yalan haberdir.

0|0
    0|0
    • O öyle değil, Fenere Arsenal maçı öncesi kura çekimine girmeyin demişler..

• Geldi zaten , grup kura çekimine gidemiyoruz

0|0
    0|0
  • Bence Beşiktaş'a men cezası gelecek :((

0|0
    0|0
  • dostum casmayın bukadar .s akışına bırakın

0|0
    0|1
  • bu soruyu tedavulden kaldır artık :-) a.q

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa faks göndermiş Cas. Kuralara boş yere gelmeyn demiş.

0|0
    0|0
  • ben ce gelecek gibi ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...