Dün gece tanıdığım bir erkeğe usulca sökülüp maç tamam da bir de yorumlarını izlemek niye dedim...

La liga ,premier, nba, süperlig 2. ligler kickbox

osasuna ne ve neden benim kafamın içinde

chris anderson kim

malaga maçı ne

pepe diye bir oyuncu varmış

Tamam anladım maçı seviyorsunuzda neden yorumlarını izliyorsunuz

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Maç izlerken ya da toplumsal bir şeyi izlerken illaki düşüncelere kapılıyorsun..

Haliyle yorumlarda da seninle hemfikir var mı yok mu öğreniyorsun...

Sadece sporda yorum yoktur. Dizilerinde yorumları vardır, Yarışma programlarının da filmlerinde..

Bunlar internet ortamında daha çok olur o ayrı konu..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aaaa bu olay seks sonrası yakılan bir sigara gibidir ki taraftarı olduğumuz takımın galibiyeti sonrası olan yorumlar offff diyorum :)

1|0
    0|0
  • Ben de sorarım bayanlara Fatmagülün suçu ne tamam da adını feriha koydum, muhteşem yüzyıl, kuzey güney,öyle bir geçer zaman ki,umutsuz ev kadınları vs. vs. vs. kusura bakmayın da bizim maçlarımız sizin dizilerinizin yanında devede kulak... :)))

0|0
    0|0
  • senin ona sorduğun soru saçma olmuş. o zaman diziler izleniyor özetler neden var. filimler izleniyor fragmanlar needen var. hayatı yaşıyoruz zaten öğütler neden var...

0|0
    0|1
  • bazen bende diyorum neden izliyoruz diye bi saat geciyor aradan bi bakıyorum mac yorumlarını dinlerken kendimi bluluyorum. herhalde alışkanlık olmus

0|0
    0|0
  • tamamen ilgimdışı futbol

0|1
    0|0
  • Ne güzel anlattın "pepe diye bir oyuncu varmış" tan sonrasını sildim :)))

böyle iyi

0|0
    0|0
  • sevişmekten sonra nasıldım ddiye sormak gibi bişi

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın tebrik ederim seni

0|0
    0|0
  • futbol izlemiyorum

yorumda izlemem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İzlenmezmi yaa , ben bile izliyorum büyük bir zevkle ...

0|0
    0|0
  • What?

0|0
    0|0
  • tanıdık bir huzurda aradınmı?

1|1
    0|0
  • yorumsuz eksik kaliyor

0|0
    0|0
  • İş olsun işte.

0|0
    0|1
  • şimdi bunlar bize söylenip duruyolar ya kızlar ofsaytı bilmez, futboldan anlamaz şu bu. bence kendileri de bilmiyolar da öğrenmeye çalışıyolar. bi de hakeme küfretmek için tabi. adam 30 farklı açıdan görebiliyo ya pozisyonu sanki. illa doğru karar vermesi lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...