Güneş yanığı hakkında :(((

2 gün önce denize gittim, 2 saat falan kaldım, sırtım yanmadı, omuzlarım ve göğsüm yandı, bugün sabaha kadar pek bir acı yoktu ama serinlemek için bi'duş alıym dedim soğuk suyla, almazolaydım! Çıktığımda bir yanma oldu tarif edilmez, ölmeden cehennemi yaşadım resmen, silah olsa intihar edip acıyı bitirirdim o derece.

Bu acının tekrarlanmasından çok korkuyorum, yanmanın geçmesi, yanma kızakrıklığının görüntü olarak geçmesi, derini soyulup yeni derinin kıvamına gelmes, yani denize gitmeden önceki halime dönmem kaç gün sürer?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• gunes kremi kullanmadinmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• birkaç gün güneşe çıkma bepantol kremle silverdini karıştırıp sür ılık suyla sık sık duş al yanıkların çok derinse 10 gün sürer en fazla fazla derin değilse 5 günde falan atlatırsın aynısı benim başıma da geldi 2 ay önce hareket dahi edemiyordum 10 günde geçti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Birşey olmaz dayan biraz derin yenilensin tazelen bundan sonra dikkatli ol adam gibi güneş kremi sür güneş kremi sürdükten yarım saat sonra güneşe çık.

0|0
    0|0
    • birdaha denizi uzktan bile görmek istemiyorum, o acıyı yaşadıktan sonra

• Sakın yapma bende denizden nefret ediyorum 6 yıldır gitmedim en son bir olay yaşadım kendime söz verdim şimdi pişmanım ilk fırsatta gidicem güzelce bronzlaşıcam güneş ışınları doğru zamanda doğru şekilde alınırsa çok faydalı.

• 1 Haftaya birşeyin kalmaz g.o

0|0
    0|0
  • Yoğurt sür iyi gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...