Hep kadınlara kulp takıyoruz peki biz erkekler nasılız?

benimde sorularımın çoğunluğu kadınlara yönelik birazda öz eleştri yapmanın zamanı gelmedi mi? ;)

bu arada;

Kızlar Soruyor'da her gördüğü kıza yazan, sorusunu 5* layan cevap ve yorumlarını beğenen, beni ekle diyen, her hatuna istek atan, yani bilgisayar başında ağır emek sarfeden kekolar; sizinde 30 ağustos zafer bayramınız kutlu olsun ;))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• Ben şu hayatta her şeyi anlarım ama karısının hamile olduğunu öğrenince şaşıran adamı anlamam. benle mi yattı senle yattı mk ne şaşırıyon ? :))
    0% (0)20% (1)5% (1)Oy Ver
  • Adam sabah sabah aşk acısı cekıyor. Bi yüzünü yıka kahvaltını yap sonra çekersin amk :))
    7% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Or...lugu , kadınlardan daha iyi yapan erkekler war !  wuuvvv Lanet olası şıllık herifler... :))
    36% (5)40% (2)37% (7)Oy Ver
  • Arkadaşımın sevgilisi 'aşkım bugün birlikte uyuyalım' diyor,çocukta ya akşam halı saha maçım var aşkım diyor. İnşallah ayağın kırılır puşt :))
    7% (1)20% (1)11% (2)Oy Ver
  • Kadının çapkınına ’ or os pu ‘, erkeğin oros pu suna çapkın denilen bir Ülkede yaşıyoruz
    50% (7)20% (1)42% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• C ve E zaten kendin vermişin cevabı

0|1
    0|0
  • Ben şu hayatta her şeyi anlarım ama karısının hamile olduğunu öğrenince şaşıran adamı anlamam. benle mi yattı senle yattı mk ne şaşırıyon ? :))

0|1
    0|0
  • Pipiliyiz kulpa gerek yok otdan tutsunlar V_V

0|1
    2|0

0|0
    0|0
  • Adam sabah sabah aşk acısı cekıyor. Bi yüzünü yıka kahvaltını yap sonra çekersin* :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...