Günümüzde kadınlar modifiyeli doğan görünümlü şahinlere benzemediler mi sizce de ? :)

ahh be kadınlar illa güzel olup olmadığınızı anlamak için sizi duştan sonra ya da uyandığınızda mı görmemiz lazım ? ama onlara da hak vermek lazım şimdi;

Sen tırnaklarına saatlerce french yaptır, fön çektir, makyaj yap, şıkır şıkır giyin adam gelsin gotune baksın olacak iş değil :))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• Destekli sütyenler buzluktaki dondurma kabı gibi. Dışarıdan bakınca çekici ama içinde bezelye var :))
    60% (3)67% (2)62% (5)Oy Ver
  • Sarışını anlarım, esmeri anlarım, kumralı anlarım, hadi kızılıda anlarım da mavi saç nedir ya. Şirine misin avatar mısın amk :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kızlar çıtçıtlı Saç, dolgulu sütyen, korseli çamaşır, dolgunlaştırıcı kullanıyorsunuz ,sonrada erkeklere güvenmiyoruz diyosunuz; Peki siz bir erkeğin ne zaman pantolonuna patlıcan koyduğunu gördünüz? :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hatunun görüntü kalitesi 240p tribi 1080p işte bunlar hep doğan görünümlü şahin apaçilerinin işi.Teknoloji ve oto dünyasına çarpıcı bir bakış :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Parayla saadet olmaz mı siz ne düşünüyorsunuz?  bence bu devirde parayla Aslı da olur,Pelin de olur, Ece de olur hatta zorlarsan sülo bile olur ama değişik olur. :))
    40% (2)33% (1)38% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• destekli,çıtçıtlı,botokslu kaynar oldu her yer

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• E dedim

0|1
    0|0
  • Sarışını anlarım, esmeri anlarım, kumralı anlarım, hadi kızılıda anlarım da mavi saç nedir ya. Şirine misin avatar mısın amk :))

0|1
    0|0
  • c dedim hocam :)

0|1
    0|1
  • abi yine senden bomba gibi bir soru geldi :D gülerek yazıorm ve +5 puan :D

0|1
    0|0
  • Sarışını anlarım, esmeri anlarım, kumralı anlarım, hadi kızılıda anlarım da mavi saç nedir ya. Şirine misin avatar mısın* :))

0|0
    0|0
  • Destekli sütyenler buzluktaki dondurma kabı gibi. Dışarıdan bakınca çekici ama içinde bezelye var :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...