Sizce Bruma Galatasaray'da başarılı olabilecek mi?

AMK'nın haberine göre BRuma 12 Milyon Euro'ya 5 yıllığına Galatasaray'da.

Sizce Bruma Galatasaray'da başarılı olabilecek mi?

link

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim hep kanat oyuncusu istiyor ama nedense kanat oyuncularından verim almak konusunda aynı beceride değil. Amrabat mesela iki senede Fatih Terim altında hiç gelişme kaydedemedi.

Bruma süper bir oyuncu olacak ama Fatih Hocam onun potansiyelini kullanamayacak diye korkuyorum. Bir yandan Bruma'nın oynaması için 4-3-1-2 den vazgeçmek gerekecek. Çünkü o üşçlünün solunda oynayamaz. Bruma daha çok 4-3-3 de sol açık olabilir ya da ofansif bir 4-5-1 de sol kanat olabilir. O zaman da Burak ya da Drogba yedek soyunur. Ama Fatih Terim tek forvetli sistemlerden de verim alamadı şimdiye kadar. Üstelik Burak ve Drogba birbirinin muadili değil tamamlayıcısı. Burak'a göre düzenlenen bir tek forvetli sistem ile Drogbaya göre düzenlenen bir tek forvetli sistem de farklı olmak zorunda.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mevkisi ne bu adamcağızın sollardaysa tamamdır,hoş gelmiş :)

0|1
    0|0
    • Ana bölgesi ''Sol Kanat'' fakat ''Sağ Kanat''ta da forma giyebiliyor

• evet başarı sağlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• geleceği parlak bu elemanın

0|1
    0|0
  • başkanımız daha önce açıkladı bir oyuncuya 12 milyon gibi bir para verecek durumda değiliz şu an ayrıca 28 yaşına ki sneijdere 7.5 verildiyse bu çocuğada en fazla o kadar verilir belki verilmez bile ama bu adam gelirse harika olur c.ronaldo bile bu adamın üstüne düşüyorsa bu eleman da var bişeyler

0|1
    0|1
  • valla iyi topçu ama bu haber gerçek değil gibime geldi ama gerçekse güzel transfer

0|2
    0|0
  • 8 milyon euroya Galatasaraya gelebilir bu fiyat 10 milyon euroyada çıkabılır bu transfer 50% biiti gibi

0|1
    0|0
  • 12 milyon avro çok fazla gibi geldi bana. hayırlısı bakalım. umarım ribery gibi çıkar ve bu sefer elimizde tutarız.

1|1
    0|0
  • . hayır

0|1
    0|0
  • bi kaç video izledimde yeni bir ribery vakası olabilir :D

0|1
    0|0
  • bruma falan gelmemiş ya amk yalan yazıyor kardeş cünkü galatasaray.org da hiç bir haber yok bruma ile ilgili olsa medya calkalanırdı sadece amk paylaşamaz bütün medya paylaşaırdır

0|0
    0|1
  • amrabat la hamitin forma şansı bulmaları zorlaraşacak demekki :)

0|1
    0|0
  • olur valla herif nasıl koşuyor yaşıda genç

0|1
    0|0
  • önce bir havalimanına insin sonra da şöyle 2-3 maça çıksın gelip güzel güzel konuşalım

0|1
    0|0
  • Hacı yanlış anlama da.. o gazetenin isminde hayır yok :P

Bence üfleme haber..

0|0
    0|1
    • Valla doğru haber olabilir. Galatasaray yönetimi kanat oyuncusu almak için uraş veriyor.

• Bu elemanda iş var bence :)

0|1
    0|0
  • zenciyse sorun yok adamım adamlar rahat sırıksız sırıkla atlayan gördüm lan

0|1
    0|0
  • ntvspor yazmasaydı itibar etmezdim ama oda kesin birşey söylememiş

0|0
    0|1
  • Amk'nın haberi mi? haber kaynağın çok iyi :):) millette aptal aptal Reuters'i takip ediyor:):):):):

0|0
    0|1
  • Takım tutmuyorum bilemeyeceğim açıkçası..

0|0
    0|1
  • Gelirse fiyatını 2-3'e katlayıp satma şansımız olur.

0|0
    0|1
  • 4 5 maçını izledim gerçekten yetenekli ben AMK haberine pek inanmıyorumda umarım gelmiştir.

0|0
    0|1
  • Beyler geldi mi ?

0|0
    0|1
  • Galatasarayda başarılı olamayacak futbolcu yoktur. yeteneksiz adamdır o

0|0
    0|1
  • amk sizi kekliyor amk :D

0|0
    0|1
  • oda amrabat gibi kaybolur gider