Beşiktaş çirkef futbola karşı

Futbolu olabildiğine çirkinleştiren Trömsöyü hakeme rağmen 2-0 yenen beşiktaşın performansını nasıl buldunuz ?

Not : Beşiktaş elenecek diyen arkadaşlar bir özür borçlular bunuda hatırlatayım.

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• İlk maçta yenildiğimizde elendiğimizi zannedip tromsö faciası diye dalga geçmeye çalışan renklilere gelsin ne diyelim başka ::))

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kendimize yakışanı yaptık.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşı eleneceğini düşünenler üzülsün:)

0|0
    0|0
  • 5* verdim gidiyorum.

1|0
    1|1
  • Besiktasima kocaman bir alkissssssss !

0|1
    0|0
  • İyi bulduk.Ayrıcanam kimse kimseye yanlıs tahmin icin özür borclu olamaz futbolda.Tebrikler...Bu arada bizim Karabag da gol attı,daha cok sevindim:)

0|0
    0|0

0|0
    1|1
    • <3

• Kesinlikle :).

• arasıra gelırım ist. şu hızlı tren yapılırsa daha cok gelıcem ama bir türlü bitiremdiler.

• ben cas tarafından elenir demiştim

0|0
    0|0
  • Iyiydiniz bugün tebrikler gurur duydum Beşiktaş ile.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Beşiktaş elenmez boşuna erkenden sevinmeyin dedik anlatamadık,bu takıma elenecek kadar kalitesiz değiliz dedik yine anlamadılar

ilk yarı 0-0 bitti heyecanlandılar,ilk golü attık birşey olmaz yahu çektiler

2. golden sonra Allah belanı versin tromsö sesleri yükseldi.Büyüksün Beşiktaş

0|1
    0|0
  • renkliler eksiye başlamış.

1|2
    1|1
  • Bir Galatasaray'lı olarak sevindim.. Tebrik ederim kardeş takım BJK'yi

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bu sene Süper Lig'de şampiyonluğun en büyük adayı gümbür gümbür geliyoruz.

2|0
    2|0
  • 'kimse yokken biz vardık' ! .. en büyük Beşiktaş..

0|1
    0|0
  • şike sebebiyle uefa tarafından şutlandınız. şerefli ikinciliklerinizi kutlamaya devam.

2|0
    1|2
    • Hacı, sen yanlış soruya yorum yazdın..

Şike yüzünden şutlanan FB.. Beşiktaş'ınki şike olayı değil. Erdoğan Demirören'in kulübü borca batırıp bir de üstüne UEFA'ya sahte belge göndermesi..

Yükleniyor...