Üniversiteli ontiş arkadaşlarım yaa bir bakar mısınıız

Şimdi sorum şu ben üniversiteye yeni başlıcam ilk gün 3. sınıflar falan üzerinize çökücek diyorlar niye öyle yapıyolar acaba ne yapayım onlara bide ben ilk gün nasıl giyinsem ki acaba ha bide öneride falan bulunsanıza sunu yapma falan diye mesela ilk gün girdiğim gibi ezik gibi olucam hissediyorum öyle :(

Güncellemeler:
tontiş tontiş onu düzeltmeye gelmeyiin
ya hep güncellemelere sinir olmuşumdur ama asıl sorum ilk hafta siz gitmiş miydiniz acaba okulaydı da heyecandan unutmusum sormayı :(

0|0
79

En İyi Erkek Görüşü

• ontiş tontiş bu ne samimiyet. bu kadar cıvık olursan kusura bakma değil 3 ler 1 ler bile enseye şaplak yaparlar..

şaka bir yana. Giyimle alakası fazla yok. Yok erkeklerin gözüne sokarcasına giyinirsen o ayrı bir mesele.. Değil 3. sınıflar tüm fakülte hatta kız kıtlığı yaşayan mühendislik gibi bölümler de peşine takılır...

Dikkat etmen gereken ilk günden ağır olduğunu hissettir yeter. kimse kimseye boş yere takılmaz...

0|0
    0|0
    • ahah özür dilerim haklısın :(

yaa v yaka altına skinny kot altına da keds düşünüyorum bence sade de v yakadan hala emin değilim :)

• Düğüne değil 4 yıl eğitim almaya gidiyor millet. Şimdiden giyim telaşı sardı. 4 yıl boyunca bol bol kıyafet değiştireceksin zaten ne gereği var.

Birde ilk günden gitmende sakınca yok. Ben zamanında 1 hafta önceden gitmiştim okula şehri tanımak adına iyi de oldu..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• üst sınıf erkekler sana yazılacak tipini bilmiyorum ama herkesin illa bir alıcısı cıkar zor kız ol kimseye pas verme cool takıll :)

0|0
    0|0
    • yok yani simdi tuhaf gibi ama hani giderim var bence yaa ahah ben bide pek bir ciddiyetsizim bir anda öyle coolluk falan gidebilir alıştırmalar yapayım evde ben en iyisi :p

• ahahhaha tamam çok çalışıcam :p

• :)) tamam çalış

• sokağa çıktığın kıyafetle git..orada kimse üzerindekine göre notunu vermez ama abartılı şeyler-takılarla da gitme..

0|0
    0|0
    • yaa zaten öyle abartmayı düşünmüyorum

• özellikle aşırı makyaj ve takılardan uzak dur.hangi bölümü okuyacaksın bu arada-nerede?

• benzer bir soru bende sorucam ama kendini belli etme çömez olduğunu anlamasınlar :) sağa sola çok bakarak yürüme :D

0|0
    0|0
    • hah ben onu duydum evet de başka öneriler arıyorum :)

• erkek oldugum için hiç ole 3. sınıftan kızlar uzerime cokmedi :) bide unide kızlar verıo dıolardı beni asıl hayal kırıklıgına ugratan oydu :)

0|0
    0|0
    • ahah bu senede binlerce erkek hayal kırıklığına uğrayacak bu söylentiden dolayı :p

• altına kadife pantolon giy,üstünede şöyle memeleri ortaya çıkaran bir askılı :) herkes süper etkilenir senden gör bak :)

0|0
    0|0
    • yok etkilenmesinler gerek yok :(

• şaka yaptım canım ya en güzeli kendin gibi ol ve rahat davran etrafındakiler değil kendin daha değerlisin bence..

• Zarif bir sey giymeni oneririm :)

0|0
    0|0
    • ya v yaka bir tişört altına skinny kot onun altına da keds düşünüyorum aslında bikaç da aksesuar iyi mi acaba

• ahah yok canım :p

• guzele ne yakismaz demi :P

• Normal giyin sanki podyumamı çıkacaksın bıde kbakmada kımse senı umursamaz yanı orada herkes kendı derdıne duşer

0|0
    0|0
    • ya diyolar ki yeniler hemen fark edilir hani zaten herkes birbirinin suratını ezberler dönem boyunca siz fark edilirsiniz dedi v yaka skinny kot ve keds kombinasyonumla gidicem yok öyle abartı bir şey heralde

• ahahha yaa diş hekimliği fakültesi yakınmış işte olursa orası hoş olur bence ya :p yok yok şaka yapıyorum yaa her insan için ilk izlenim önemli bence yani ben ilk izlenime çok önem veririm

• Tmm Tmm çıplak git sen :)

• Üniversite kimsenin degildir. herkes okur ve bitirince de çeker gider.

Millet üniversitede bir havalara giriyor anlasılmaz bir hava. sadece gelip gecici bir okul fantezisi işte.

0|0
    0|0
    • yaa şimdi değişik bir hava sonuçta ya öyle hava değişikliği iyi gelmeyenler de oluyormus öyle olmayayım da aman aman

Kızlar Ne Diyor 7

• yaw not alıcaklar sizden. siz şimdi mini mini 1ler oluyorsunuz . Çalışkan olacaksınız haliyle yol iz bilmediğiniz için inekleyip calısacaksınız. Ben il geldiğimde 3-4lerle baya bir kaynastım :D 1lerden cok onlarla takılıyoduk. Gören üst sınıf sanıyodu beni vs vs Bizde arkadasla plan yaptık 2.sınıfım 1lerden kanka yaptık hemen :D hazırlıktan basladık :D bu işler böyle valla herşey not :D

0|0
    0|0
    • anaaam bak bunu ben düşünmemiştim yaa bu not satmak iyi gelir getiriyormus öyle mi :p

• ahahah yok canım bir sürü küfür yersin :D avına sinsice yaklaşır onlar para bile teklif edemezsin :D Üniversiteye Hoşgeldin :D

• ahaha yaaa ben not satmaya baya odaklanmıştım sınıftakilere satabilirim heralde yaa :p

• Ya bir özelliği yok ki , normal tipinle git , düğüne gider gibi gidiyorsunuz milleti de güldürüyorsunuz haberiniz yok :/

0|1
    0|0
  • niye 3. sınıflar?

bizim sınıfta çıt kırıldım kolejlilere üst sınıflar yapmazsanız okulu dar ederiz diyerek kokain adı altında un çektirmişti

0|1
    0|0
    • ahahahah cok iyiymiş ya ne bileyim 3. 4. sınıflar diyeyim

• ne alaka 3. sınıflar üzerinize çökcekmiş :D herkes kendi havasındadır üniversitede kimse kimseye çökmez kişi istemediği sürece rahat ol. ilk günde git herkesle tanış gülümse ama hemen birine yapışma insanları tanı. o yüzüne gülen sevimli tipler daha birinci dönem bitmeden iğrenç yüzlerini göstericekler zaten ;)

0|0
    0|0
    • yaa ben biraz safım da dönem sonu sanırım biraz üzülücem ya :(

• ben ilk hafta gitmemiştim ikinci hafta gittim herkes kanka modundaydı :) ders için gideceksen gitme çoğu ünv yapmaz

• yok ders için değil de daha çok ortama uyum sağlamak için gitmeyi düşündüm de karaarsız kaldıım

• evet ilk hafta direk gittim. sonradan giderim deme ilk haftadan az kişi olur kaynaş onlarla ilk :D

0|0
    0|0
    • hah ben de bu konuda çok kararsızdım tamam o zaman ilk haftadan gideyim ben ahah simdi bir de sey ya civar fakültelerdeki diş hekimleri olur diş hekimleri olur yine onlara nasıl ulasıyoruz acaba :p yani arada fakültelerinin civarında gezsem garip olur mu :))

• ahahah yaa çok iyiymiiş. diş hekimi fakültesi bayaa da yakınım da işime yararlar elbet dedim o zaman ben zamana bırakayım inşalla bir yerlerde ya da kampüs girişlerinde kitaplarımı düşürüp tanışıtım birisiyle ahah :D

• ahahahha :DD hadi bakalım :)

• ontiş .lkjhg

0|0
    0|0
  • cıplak gıt daha carpıcı olursun

0|1
    0|0
Yükleniyor...