GALATASARAYIN rakipleri belli oldu çıkar mıyız gruptan üyecanlar

GALATASARAYIN rakipleri : Real Madrid , Juventus , Kopenhag sizce nasıl bir grup olmuş ve gruptan çıkabiliecek mi ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• G.Sarayı severim her ne kadar G.Saraylı olmasamda severim, Avrupa'da Türkiye'yi her zaman iyi temsil ediyorlar fakat objektif olarak söylemem gerekirse G.Saray bu gruptan bence 3. olarak UEFA'dan devam eder, İtalya ligi son zamanlarda ülkemizde pek yakından takip edilemiyor ama Juventus gerçeğini göz ardı etmemek lazım, Juventus İtalya'da son 2 yılın şampiyonu ve çok iyi bir savunma hattına sahip geçen yıl İtalya liginde oynadığı 38 maçta 24 gol yemiş ve kalesinde de Buffon gibi bir kaleci var Tevez ve Fernando Lorente ile de hücumunu güçlendirdi açıkçası Real Madrid 1 Juve 2 olur bu grupta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kopenhang cepte ama juventus biraz daha dişli ama ben ikincilikten galatasaraya şans veriyorm bayağı.hatta real madridden bile puan alabileceğinizi düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • işte dişi aslan diye buna denir :D

• Real madrid küçümsüyor bizi onlara karşı rahatız ama juventus fatih terimin italyan futbolu bilgisi yüzünden çekiniyor juventus önlemli çıkar karşımıza o gerçekten zor olucak haklısın.

Not:Şampiyonlar liginde küçümsenen takımlar en tehlikeli olur genelde kopenhaga güvenme.

• ben fenerbahçeliyim aslında :D ben küçümsüyorm kopenhangı çnkü oynaycak bn değilim.oyuncular küçümsemiycek tbiki :) maç sahada kazanılır :) ben galatasaraya şans veriyorum.maçı izlemedim ama bursa ile 1-1 kalmışlardı.düşüşteyse eğer o zaman bilemem.ben iyi oynayan galatasaraya şans veriyorum :)

• Cehenneme hoş gelip kötü gitsinler inşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• juve ve real gruptan çıkar

0|0
    0|0
  • Galatasaray'a UEFA yolu gözüktü 3. çıkacak

0|0
    0|0
  • Gerçekçi olmak lazım çıkamazsınız.

0|0
    0|0
  • Ölüm grubu gibi oldu açıkçası.Tam randımanla oynaması gerek her maçı GS'nin.Uefa Avrupa Ligi'ne düşer bence,en az yarı final isteriz.

0|0
    0|0
  • Benim isteğim tabikide çıkmamız ama takımımız için en hayırlı olan 3.olarak grubu bitirmemiz Şu an uefa avrupa liginde bize karşı gelecek bir tane takım yoktur..

0|0
    0|0
  • naah çıktı nah çıktıı :D kopenhagı cepte görenler iyi izleyin maksimum 3.sünüz

0|0
    0|0
  • 2. olarak çıkar. En kötü ihtimal uefa kupası.

0|0
    0|0
  • Zor ama çok zor değil fatih terim odaklanma sorunu yaşamazsa bu kadro bu guruptan çıkar.

0|0
    0|0
    • bu kadro geçen sene ile aynı bir kadro sadece erman kılıç ve chedjou geldi :D

• chedjou fark katar savunmaya ayrıca biraz ciddi ol.

• ciddiyim sadece hep sonlarda kolik olmuş ben gülücük ifadesi atıyorum kusura bakma

Yükleniyor...