Karşı cinsten olsaydın kendinle çıkar mıydın?

karşı cinsten olsaydın kendinle çıkarmıydın.illaki cevabın evet ya da hayır olacaktır, sebep olarak hangi özelliğini göstermek istersin?

0|0
90|75

En İyi Kız Görüşü

• çıkmazdım çünkü başkasına aşığım :D

eninde sonunda kıçıma tekme yiyeceğimi bilirdim

1|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 89

• Muhtemelen çıkmazdım.Çünkü benim dış görünüşümle içimdeki insanın hiçbir alakası yok.Güzellik çirkinlikten bahsetmiyorum.Dışardan agresif görünürüm ve bu erkekleri kaçırır :)

halbuki içimde,yalnız kaldıgım zamanlarda arkadaşlar arasında farklıyım,neşeliyim.tabi bazen yine somurtuyorum ama kesinlikle dışardan görüldüğü gibi değilim.İçimden düşündüğüm şeyler yabancıların arasında hemen yüzüme yansır.

Sanırım bu huyumu değiştirmeliyim :)

0|1
    0|0
  • Çıkmam fazla inat ve kaprisliyim benle ömür geçmez :D böyle de soru sorulur mu yaa :))

0|1
    0|0
  • karşı cinsten biri olsaydım kendimle çıkmak istemezdim tipim değil derdim, ki benim isteyip istememem bir şeyi değiştirmez o da zaten istemezdi. kanka olurduk oh ne güzel..:D

0|1
    0|0
  • her türlü hiç kaçırmazdım kendimi, zaten beni elinden kaçıranların akıllarına şaşıyorum zaten akılları başına gelince kapıma geliyorlar ama nafile tren çoktan kalkmış oluyor :)

0|1
    0|0
  • Hayır. Kararsız yeri geldiğinde dengesiz bir insanla birlikte olmak çok zor , önce o duvarların kırılması gerek

0|1
    0|0
  • Çekilmez bir insanım.

0|0
    0|1
  • benim gibi bir baş belası mı kesinlikle hayır :)

0|1
    0|0
  • cıkmazdım daha güzellerini bulurdum :)

0|1
    1|0
  • Evet kesinlikle çıkardım. Benim kadar güvenilir birini bulamazdım çünkü

0|1
    0|0
  • çıkmazdım.

1|0
    0|0
  • çıkarım tabii be taş gibi kızım maşallah :p

0|1
    0|0
  • cikardim cunku kendimi seviyorum

0|1
    0|0
  • Fakbadi olurdum.

0|4
    0|0
  • Çıkardım ama pek şansım yok başkasını seviyorum cunku :d

0|1
    0|0
  • cıkmazdım tabiki bazen ben bile kendime katlanamıorum..

fazla kaprisliyim. ve bu huyumdan nefret ediorum hıı birde sabırsızım.. :((

0|0
    0|0
  • sıkılgan,tahammülsüz,umursamaz biriyle mi yani? tıh, ı-ıhh, yok hayır... kendimden sıkılıyorum, kendime tahammül edemiyorum yahu...

0|0
    0|0
  • Çıkardım,hatta üstüne kendimle evlenirdim :D Sebebi de şu,ben ilişkilerimde hep sadığımdır, Bir de çok merhametliyimdir :) aşırı sahiplenirim :)

0|0
    0|0
  • Sevdiğim Kişiye Sadığım O Bile Yeterrr :)

2|0
    0|0
  • Sırf kendim olduğum için kıyak geçerdim. Ama şükür ki yok öyle bir ihtimal

1|0
    0|0
  • Ne çıkması? Evlenirdim. :)

1|0
    0|0
  • sorunu çok beğendim öncelikle..

karşı tarafta ben olsa idim korkardım benden ..:) aman işi olmaz bunun benle kabul etmez die düşünürdüm.. .

0|0
    0|0
  • daha güzelleriyle çıkardım ama evlenmek için kendimi seçerdim

0|0
    0|0
  • Çıkardım. Çünkü gerçekten sevip bağlanan biriyim. İyi niyetliyim. Duygusalım. Romantiğim. Ayak uydurabiliyorum yerine göre. O yüzden çıkardım :)

0|0
    0|0
  • Hayır çıkmazdım. kendi tribimi kendi somurtkanlığımı çekemem yok almıyım.

0|0
    0|0
  • tip açısından hayır ama kişilik ve sadakat açısından kesinlikle evet

0|1
    0|0
  • Kesinlikle evet. Kendini begenmislik olucak ama dusunce yapimi ve görnuümü falan beğeniyorum

0|0
    0|0
  • ben beni kacirmazdim kesinlikle :)

bi kere yanlis kisiye soruldu bu soru bir Koç var karsinizda :D

0|1
    0|0
  • Kendimden iyisini mi bulcam ala ala :D

0|0
    0|0
  • Hayır...

Çekemem beni...

0|0
    0|0
  • Çıkmazdım evliyim çünkü :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    59

Erkekler Ne Diyor 75

• Evet, aslında övünmeyi ya da kendimi anlatmayı sevmeyen biriyim ama karşı cinsten olsaydım kendimle çıkardım sanırım. Çünkü ben insanlara fazlasıyla değer veren biriyim insanlara dışardan değil içten bakmayı severim.. Tabii ki bakımlı olacak ama Mevlananın bir sözü var ve ben hayatım boyunca bu sözü doğru bulmuşumdur; ne insanlar gördüm kıyafetleri yok, ne kıyafetler gördüm içinde insan yok. Sanırım herşeyi açıklıyor bu söz.

0|0
    0|0
  • ben kendime laf bile atıyorum:):):):):)

1|2
    0|0
  • Teklif erkek halimden gelirse çıkardım ama muhtemelen bir süre sonra terk ederdim. İhmalkârlık nedeniyle..

0|0
    0|0
  • Hayır...

Ben bu kadar amaçsız bir adam ile bir saniyemi harcamazdım...

0|1
    0|0
  • bi 6-7 sene önce kesin kaçırmazdım..

0|1
    0|0
  • Hayatta çıkmazdım. Ne yapacağım lan benim gibi adamı?

0|0
    0|0
  • Çıkmazdım. Bazen çekilmez oluyorum. Her anlamda isteklerim hiç bitmiyor :)))

0|1
    0|0
  • Tipime hsjasdak

0|0
    0|0
  • Evet çünkü saf temiz romantik duygusal bir insanım dilim edebiyat yapar ordan kolum gitar çalar alır başını gider karakter sahibi olduģuma inanırim kendime göre prensiplerim var aileye çok önem veririm böyle sevdim mi tam severim asla bırakmam biraz kıskancım ama söz hallledicez onu :)

0|0
    0|1
  • kesinlikle ewet...

0|1
    0|0
  • kendimi görseem arkama bakmadan açardım heralde biraaz egom yükseklerde sanırım

0|1
    0|0
  • karşı cins olsaydım kendimin kucağına atlardım :)

0|1
    0|0
  • İlk bakışta ıyy tipsize bak derdim

0|0
    0|0
  • Çıkmak ne kelime hayatımı adardım. Çünkü kendim kadar sahiplenici yanında olan zeki ve çalışkan birisini nerede bulacağım.

0|0
    0|0
  • hayır çıkmazdım. hiç bir özelliğim yok. aksine eksilerim çok çok çok fazla. tip de yok.

hatta bazen soruyorum kendi kendime bu kız nasıl benimle çıkıyor diye (sevgilim)

0|0
    0|0
  • bunun için karşı cins olmaya gerek yok ki

misal sağ elimle bir birimize hastasız

zevk dolu dakikalarımız oluyor sürekli

0|1
    0|0
  • çıkardım, yok çıkmazdım. Yakışıklı çocuk bee , KK:...yok aldatır o..., hem tipin değil, tam istediğim sarışın, ne çok sarı nede kumral, KK:...salak yatağa atar işini görür sonra yok verir... ''Yok yaa öyle bir tip değil yatak dedinde nasıldır acaba :s KK... işini görür yüzüne bile bakmaz bir dahada tanımaz... '' yok ben şansımı denicem :D KK... Lan o benimdi...

0|0
    0|1
  • Moruk bu nasıl bir soru uleyn ne desem şimdi hayır desem kendime haksızlık etmiş olurum evet desem bilemedim şimdi :S :D

0|0
    0|0
  • ne çıkması ya direk nikah dairesine götürürdüm =) ayrıca bugüne kadar gördüğün en güzel karşı cinsten olsaydın ... sorusu =)

0|0
    0|0
  • Çıkardım Kaçırmazdım Hayatta Kendimden İysinimi Bulucam

0|0
    0|1
  • kesinlikle evet diyorum kendimden daha iyisini mi bulacam aranan her özelliğe sahibim :D

ahh valla biri benim gibi sevseydi beni onu başımın tacı ederdim :)

0|0
    0|0
  • Ben kendimden şu an nefret ediyorum birde karşı cins olsam kendimle çıkarmıydım diye düşünürdüm de kendimi öldüresim geldi.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çıkardım benden daha güvenilirini ve delikanlısını bulamayacağımı düşünür ve kesinlikle çıkardım. Gerçekten böyle düşünüyorum yani. Değişik

0|0
    0|0
  • karşi cinsten olsaydım kendimin yüzüme bakmazdım :)

0|0
    0|0
  • kendimin nasıl biri olduğunu bildiğim için çıkardım en azından güvenilirim :D

0|0
    0|0
  • Çıkarım tabi, on numara erkek bulmuşum kaçırır mıyım yakışıklıyı. :D

0|0
    0|0
  • ohoooo verirdim bile :)

0|0
    0|1
  • hayır çıkmazdım. çok çirkinim, param yok, eğlenceli değilim, komik değilim, biraz gıcık bir insanım.

0|0
    0|0
  • Sevdiğindem eminsem çıkardım ama öyle hoşlanma felansa hayatta cıkmazdım hiç çekilmem o halimle

0|0
    0|0
  • Benden iyisini mi bulcam tabi cikardim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45
Yükleniyor...