Pşş buraya bakın çok acil öyle böyle değil

Arkadaşlar öncelikle Hepinizden yardım istiyorum hemde acil bir yardım bakın olayı size anlatayım ben çok güzel bir kızım sakın yanlış anlamayın kendimi birşey zannetmekten değil bir sevdiğim var çocukla beni hiç yakıştırmıyorlar benım boyum uzun onun kısa yani okulum var ileriyi düşünüyorum benim hayallerim çok farklı zengin olmak araba almak param olması ama benımlede evliliği düşünüyo evlenirken saçımın kapanmasını istiyor bütün hayalerimi suyun içine attı bu durum bana çok değişik geliyo ve ben annemede bu çocuguu nasıl anlatıcağımıda bilmiyorum onuda çok çok seviyorum annesiylede tanıştırdı ama çocugun ne durumu var nede birşeysi ne olur yardım

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çocugu tabisi kendinle beraber eğitim görmeye ikna edeceksin

Misal: Hadi beraber okuyalım Üniversiteyi

Gibi

Bunu başka türlü başaramazsın, bir yerden kariyer yapmalı bunun için, idealist birisisin sanırım, Görünen o yani, madem ideal düzeyinde değil çocuk, sen onu ideal düzeyine yetiştir, ve ona anlat böyle böyle de(bu insanı değiştirmek değildir, sadece geliştirmektir, çiftler birbiriyle ilgilenirken birbirlerine birşeylerde katmalı.) Bu konuda iyice tatlı dille güzel güzel konuşmanı öneririm, şu aşamada evlilik henüz erken...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Davul bile dengi dengine

1|0
    0|0
  • sadece aşkın yeterli olacağını düşünüyorsan git evlen

0|0
    0|0
  • Bu saatte bu mu acil?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yatağa yattıkça aklına bunlar geliyor için içini kemiriyor dimi?

1|0
    0|0
    • hemde çok bana yardım edin ne olur

• Bence malda önemli artık devir değişti. Güzelim diyosun daha önüne niceleri çıkar :D

• bak şöyle birşeyde var beni bekliyoo evlilik için çocuk beni çok seviyo yaa tipini eleştirmiyorum kmse bizi yakıştırmıyoo durumu yok hiç.birşeysi yok ama seviyorummmmm dönül buu çok seviyorum

• senın vıcdanın el verıyomu onunla cıkmayı

0|0
    0|0
    • seviyorum hemde çok ama parası yok durumu yok

• bana nasıl bir geleceği olucağını bilmiyorum bundan kuşkum var böyle zenginlikle alakası yok seviyorumm hemde çokkk

• gelecek yok bunu kendın anlamıssın zaten zorlama artık

Yükleniyor...