Galatasaray Şampiyonlar Ligi grubunda ne yapar ?

Avrupa Fatihi Galatasaray Grupta Ne Yapar ? Yapmış Olduğum Ankette Herkez Yorumlarını İfade Edebilir...

• Gruptan 1. Çıkarak Doğrudan Şampiyonlar Ligi Elemelerine Katılır.
    46% (28)10% (5)30% (33)Oy Ver
  • Gruptan 2. Çıkarak Doğrudan Şampiyonlar Ligi Elemelerine Katılır.
    15% (9)56% (27)33% (36)Oy Ver
  • Gruptan 3. Çıkarak Doğrudan Uefa Avrupa Ligi Elemelerine Katılır.
    18% (11)25% (12)21% (23)Oy Ver
  • Gruptan 4. Çıkaran Doğrudan Şampiyonlar Ligine Veda Eder.
    21% (13)9% (4)16% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|17

En İyi Kız Görüşü

• Adı üstüne "Avrupa Fatihi"

Gruptan çıkamasakta Avrupa Liginde boy gösteririz,ama yine de gruptan çıkacağımız düşünüyorum

Forzagalatasaray <3

0|6
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir Beşiktaşlı olarak isterim ki çıksın geçen yılki Madrid rövanş maçında yaşattığı heyecanı yine yaşatsın, artık akıllanın sırf rekabet var diye İtalyanı, İspanyolu destekleyen hiç Türküm demesin.

0|3
    0|0
  • hic birini anlamadim ki

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Kesin elenir . Real Madrid var grupta.

0|0
    1|3
  • 3.olur en iyi ihtimal

0|0
    0|0
  • Ben gruptan çıkmasını istiyorum ama zor sürpriz 2. Yada 3. Olurlar

0|0
    0|0
  • Galatasaray-Real Madrid toplamda 5 maç yaptı , Galatasaray'ın 3 galibiyet 2 Mağlubiyeti var. Juvetus ile 4 maç yaptı 2 beraberlik ve 1'er galibiyet var. GRUPTAN ÇIKARIZ

0|0
    0|1
  • Galatasaray-Real Madrid toplamda 5 maç yaptı , Galatasaray'ın 3 galibiyet 2 Mağlubiyeti var. Juvetus ile 4 maç yaptı 2 beraberlik ve 1'er galibiyet var.

0|0
    0|0
  • Dalga geçen fenerlilerin hayatı boyunca madrid ile oynamadığı gerçeği

0|1
    0|1
    • Madridle oynayabilmeleri için madridin katıldığı kupalara katılmaları lazım. Adamlar daha arsenali geçemiyor, madridle nerde nasıl karşılaşacaklar.

Hatırlatma;

link

Erkekler Ne Diyor 17

0|0
    0|0
  • Gruptan 2. Çıkarak Doğrudan Şampiyonlar Ligi Elemelerine Katılır.Juve çok güçlü olabiliri ama TTArenada her takımın işi zor.Geçen sene Real madrid'i gördük eminim onlarda bizden çekiniyolardır.Önemli olan biz küçük maçları kaybetmeyelim yeter.

0|0
    0|0
  • Galatasaray için zor hemen yapılır. İmkansız ise biraz zaman alır. Bu gruptan 2. olarak çıkacağımızı düşünüyorum. Raiplerimiz büyük takım olabilir ama kendimizi de küçültmeyelim. Son 2 sezondur Ligimizin şampiyonuyuz ve kaliteli ,tecrübeli oyunculardan oluşan bir kadromuz var. Muslera,Eboue,Selçuk,Burak,Drogba,Sneijder,Hamit,Chedjou,Melo bu günler için alındı.Ama şöyle birşey var eğer ki UEFA'ya düşersek kupanın en büyük favorisiyiz...

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • 3. olarak çıkar, en kötü ühtimalle

0|0
    0|0
  • Juve ile kafa kafaya oynar ama biraz zor.Muhtemelen Avrupa Kupasına gidip kupaya oynarız.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok ya 1. olacagını sanmıyorum Ama 2. olur gibime geliyor. EN kötü ihtimal 3.yüz sıkıntı yok Fatih Terim Bİze Uefa'yı alır o zamanda inşallah :) her açıdan Sonuna kadar destekliyoruz...

0|0
    0|0
  • Zor olacak.. Ama gruptan çıkarız

0|0
    0|0
  • 3.Çıkıcaz avrupa ligi bizim için daha hayırlı bence bu kadroyla kesinlikle avrupa liginde şampiyonuz..

0|0
    0|0
    • Sen nası gs lisin arkadasım ? Yemişim avrupa ligini!

• Senden daha çok galatasaraylıyım hayal kurmaya gerek yok ! Bu gruptan 3.olarak çıkıcaz senin gibi boş hayal peşinde değilim bu kadroyla en kral uefa kupası alınır deget!

• 2. çıkar diye düşünüyorum.geçen senede zorlu bir grubumuz vardı.

0|1
    0|0
  • 2.olur büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • 2. oluruzz juve favorı rea l sok olacak :-)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • 1.lik zor bence ancak 2.olabilir diye umuyorum.

0|0
    0|0
  • en kötü ihtimal 2. olarak çıkar bakın görün

0|0
    0|0
  • Isi cok zor ölüm gurubuna düstü

0|0
    0|0
  • Gruptan 3. Çıkarak Doğrudan Uefa Avrupa Ligi Elemelerine Katılır. En hayırlısı budur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...