Hiç yalnız kaldınız mı ?

hiç bir anda bütün arkadaslarınızı,sevdiklerinizi kaybettiniz mi ?

hiçbir hatanız yokken böyle saçma sapan bişey için bütün arkadaslarınızı kırıp hepsini hayatınızdan çıkardıgınız oldu mu ?

telefona baktıgınızda 0 mesaj,0 arama ile karsılastıgınız oldu mu haftalarca ?

nasıl aştınız bu durumu?

0|0
19|26

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an kendi isteğimle yanlızım eve gelen arkadaşlarımı kovuyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Her zaman az ama öz dostum olmuştur, onlarda beni yalnız bırakacak insanlar değiller.

1|0
    0|0
  • Cok oldu sadece zamana biraktim yeni insanlari tanidim eskilerde geri dondu oyle kimseye affetsin beni diye yalvarma bosuna onlar zaten kafalarina koyuyorlar affeymiyecekler bir süre boşver :)

1|0
    0|0
  • Genelde öyle

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar sadece yalnızdım sabah işime gider akşam sporumu yapar sonrada uyurdum yaklaşık 3 4 ay böyle gitti daha sonra gitar öğrendim birazda konuşma üzerine çalıştım gerisi geldi diyebilirim :)

1|0
    0|0
  • hiç yaşamadım öyle bişey ama bir arkadaşımı kaybettim çok zoruma gidiyo yaptığı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi 20 yıldrı tanırız birbirimizi sabah birlikte kalkar akşam birlikte yatardık nerdeyse adam 3 ay önce ankaraya taşındı hiç aramadı ben aradım çok işim var 5 dakkadan arayım seni dedi tam 2 hafta sonra aradı bayramda gelmiş bide nişan yapmış haberim bile yok mesaj attım baya bişeyler dedim cevap bile gelmedi çok zoruma gidiyo çooookkkkk

0|0
    0|0
  • Hep yalnızdım.. Ve insanlara bulaştıkca sinirlerim bozuluyor..

2|0
    0|0
  • Ben bu durumda alkol ve sigaraya başvurmuştum. Sonrasında kendi hayatımı,

önümdeki geleceği, yaşanacak günleri düşününce Bu kadar basit olmamalı dedim, Dansa ve Koşuya başladım.. Sahilde Bebekte,Baltalimanında ya da Belgrad ormanında koşarken doğanın güzelliklerini gördükçe, çıkar amacı olmayan, iyi insanlarla tanışınca hayatta bazı durumlar aşılabiliyor, Ama biraz emek istiyor, bu çok önemli..

0|0
    0|0
  • tabiki oldu aslında yalnız olmak senin seçimin

1|0
    0|0
  • ben hep yalnızım napcam peki :d

1|0
    0|0
  • benim hiçbir zaman telefonumdaki mesajlar dolmadiki arkadaşlar açısından şükredin halinize

1|0
    0|0
  • İnsan yalnız doğar, yalnız yaşar ve yalnız ölür. Bir düşün..:)

1|0
    0|0
  • bütün arkadaşlarımı,sevdiklerimi kaybetmek için önce arkadaşlarım ve sevdiklerim olması gerek

2.soru da aynen bu şekil

telefonuma en son ne zaman biri aramış,mesaj çekmiş hatırlamıyorum bile

0|0
    0|0
  • Oldu tabisi, uzun bir dönem sürdü ve hala sürmekte, içinden çıkamadım bir türlü :) Hepsini kırmak değil de mecburi sebeplerden birçok kişiyle ayrı gayrı düştük :)

Aşamadım henüz, sadece alıştım gibi fakat pek memnun değilim bu durumdan :)

0|0
    0|0
  • Çok oldu çok arkadaşımın, kardeşimin hatta ailemin kalbini kırdım kendi çapımda küstüm konuşmadım ama bir zaman sonra yalnızlığın da fayda etmediğini anlıyosun ama iş işten geçmiş oluyo şu an yine o durumdayım 0 arama 0 mesaj etrafımda konuşcak tek 1 kişi bile kalmadı...

0|0
    0|0
  • Kalmadım Kalırsamda Tadını Çıkartırım.

0|0
    0|0
  • yalnızlık Allah'a mahsustur ve anan babanı da yavana atma, arkadaşlar bugün var yarın yok önemli olan ailen

0|0
    0|0
  • evet oldu ve halen öyle :D arayan yok soran yok bende sormuyorum daha güzel oluyo telefonumu şarj etmek için 3 güne bir kontrol ediyorum o kadar yani :D

0|0
    0|0
  • Her gün yani ciddi anlamda yalnızım kimsem yok dibine vurdum yalnızlığın ama iyiyim çapraz yatıyorum yatakta canım ne isterse onu yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Yıllarca yalnızım iç dünyamda :(

0|0
    0|0
  • ben herhalde 10 yıldır öyleyim

0|0
    0|0
  • çok kaldım yalnız. hala yapayalnz yıkılmadım ayaktayım :)

0|0
    0|0
  • hiç biri olmadıki yanlız kalalım

0|0
    0|0
  • şuan yalnızım yanımda kimse yok

0|0
    0|0
  • ben aşmadım alıştım bu duruma

1|0
    0|0
  • insan yanlızken başka birileriyken başka şekilde düşünür sen heralde yanlızken kendini hiç gibi görüyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• hiç bir arkadaşımla görüşmüyorum şuanda. sadece eşim ve ailem var hayatımda. ve ailemden birini kaybetme korkusu yaşıyorum şuanda. sikmişim arkadaşını ya

0|0
    0|0
  • Oldu bir süre ama sonradan karşı taraf mesaj attı barıştık :d

1|0
    0|0
  • hayır .

1|0
    0|0
  • evet oldu. ancak hiçbir zaman teknolojik cihaz uyarılarını iletişim sayacak kadar yalnız kalmadım çok şükür.

0|0
    0|0
  • Aranıp sorulduğum, unutulmadığım, çevremin olduğu zamanlarda bile kendimi yalnız hissettiğim çok oldu. Bu dünyaya yalnız geldik yalnız gidicez insanoğlu zaten yalnız diyerek teselli ettim kendimi hep.

0|0
    0|0
  • inan olduğun durum daha iyi bende şu an aynı haldeyim en yakın arkadaşım 2 seneden beri sevdiğim çocukla konusuyormuş... yalnızsan ihanete uğramazsın ailen olsun yeter valla

0|1
    0|0
  • Ben 5 yildir Yanlizim :'( birini cok sevdim oda sirtimdan vurdu iste i gun bu gun hep yanlizim

Sen sen ol ailenle mutli olmaya calis arkadasmis, sevgiliymis hepsi yalaan

0|0
    0|0
  • Telefona baktıgımda 0 mesaj,0 arama ile karsılastıgım cok oldu,ama yalnız kalmadım. Benımkılerın pek telefon huyu yok o kadar :/

0|0
    0|0
  • Ailem sağolsun onların desteğiyle herşeye sıfırdan başlama gücünü bulmuştum... Şimdi şükürler olsun eskisinden daha mutluyum...

0|0
    0|0
  • tam olarak öyle değil.sadece kaçmayan arkadaşlarımı kaçırmışım gibi hissettim

0|0
    0|0
  • o gün bu gün :(

0|0
    0|0
  • Cıks olmadı

0|0
    0|0
  • bulunduğum ortamı terketmiştim 2 hafta boyunca

0|0
    0|0
  • Ayni şey başıma geldi ki bu zamana birakmy la geçer .

0|0
    0|0
  • Aşamadım hala .. ne zaman ki uzaklasirim buralardan o zaman aşarim

belki...

0|0
    0|0
  • ben 3 aydır bakıyorum hepsi 0 :D

0|0
    0|0
  • evet yaptım..yeni bir çevre edindim kendime...

0|0
    0|0
  • aşamadım aşamıyorum ;(

0|0
    0|0
  • oldu. hayat bitti sandım senin gibi. istenmiyorum dedim kimse yoksa belki de hatalı olan benimdir dedim. ama yoktu hatam. oyun dışı olmuştum. ama güneş mutlaka doğuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...