Galatasaray - Juventus-Real Madrid - Kopenhag Şeytan üçgeni...

link Galatasarayın Kadrosuyla ilgili bilgiler linkte...

Galatasaray bu gruptan çıkabilir mi sizce? Anketimize buyrun.

Geçen sene gruplarda çok da iyi başlayamamıştık, gruptan zor çıkmıştık diyebilirim, bu sene bir hayli zor rakiplerle karşılaşacağız. Geçen sene Galatasaray Gruplarda iken Drogba,Sneijder etkenleride yoktu.. Bu sene farklı bir ivme katacağını düşünüyorum fakat sonucu ne kadar etkiler bu da defansımızın performansına kalmış birşey... Açıkçası yüzde 45 gruptan çıkar, yüzde 65 avrupa ligine gider, bir şekilde avrupada yoluna devam eder belli noktaya kadar...

Sizler neler düşünüyorsunuz

Dipnot: Anket sorusu göremeyince anket açma ihtiyacı hissettim, eleştirilere saygım sonsuz.

cut.

• Galatasaray Gruptan çıkar,1. olarak!
    20% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Galatasaray Gruptan çıkar,2. olarak!
    40% (2)30% (3)33% (5)Oy Ver
  • Galatasaray Gruptan çıkamaz, Avrupa ligine gider!
    40% (2)40% (4)40% (6)Oy Ver
  • Şayet Gruptan çıkarsa kupayı almadan gelmesin!
    0% (0)30% (3)20% (3)Oy Ver
  • Bence grubu sonuncu tamamlar!
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray Gruptan çıkar,2. olarak! Açıkcası biz yıllardır güçlü rakiplere karşı çok güzel perfomans sergiliyoruz geçen seneden Real madrid'in ön yargısı oluştu bize.Juventus güçlü bir rakip ama yenilmicek değiller bence şansımızı çok yüksek görüyorum ben yeterki bizimkiler ruhlarını ortaya koysunlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3.olursa iyi diyorum,zor grup çünkü.

0|0
    0|0
  • İmkansız değil ama çoookkk çalışmamız lazım çookk :(((

0|1
    0|0
  • Bence çıkarız gayet rahat bir şekilde,2.olarak çıkabiliriz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Avrupa ligine gider!

0|0
    0|0
  • Bence Galatasarayımız gruptan çıkacaktır.

3. olup UEFA'ya devam etmek de kötü sayılmaz aslında... UEFA gruplarında öyle çok güçlü takımlar yok bu sene

0|0
    0|0
  • Juventisi küçümsemeyin arkadaşlar son 2 senenin italya şampiyonu geçen sene bayern müniche çeyrek finalde elendi yoksa finaldeydi

0|0
    0|0
  • Biz zoru severiz. Bu gruptan çıkacağımıza inancım sonsuz ... Özellikle deplasmandaki kopenhag maçı kendi sahamızdaki madrid maçı ve 2 sahadaki juventus maçları çok kritik

0|0
    0|0
  • inşallah çıkar valla 10 puan felan alsa yeter

cut :D

0|0
    0|0
  • 3.Çıksın daha iyi olur bence. Ayrıca rakiplerimizden Kopenhag cidden ezik daha şimdi sayfalarında yorum attım GALATASARAY <3 50 Renktaş beğenmiş yorumumu silip banlamışlar ayıp ayıp :D

0|0
    0|0
  • Grubtan cikarsa kupayi almadan gelmesin bir bjk li olarak basarilar dilerim gs ye

0|0
    0|0
  • avrupa liginde çeyrek oynar en fazla

0|0
    0|0
  • Galatasarayın juveyi alt edebileciğine güvenimiz tam !

0|0
    0|0
  • Galatasaray Gruptan çıkamaz, Avrupa ligine gider!

0|0
    0|0
  • en mantıklısı d şıkkı :D

0|0
    0|0
  • yeter ama bir soru daha gelirse bayılıcam

0|0
    0|0
Yükleniyor...