Gözlerimi dikip ona baktığım için u-ta-nı-yor-um

Bir çocuk vardı benden hoşlanmış zamnında bana arkadaşları söylemişti. Ama ben hiçbir şey söylememiştim.. Susmuştum sadece. Aşıktım oysaki. Aşık olduğum çocuğa gözlerimi dikiip bakardım. O bazen 2 sn bkar hemen kafasını çevirirdi. Bazen uzunca bakardı oda. Artık dayanamayıp ben çevirirdim kafamı. Ama şimdi düşününce bu yaptığıma pişman oluyor utanıyorum. Siz size böyle bakan bir kız için ne düşünürdünüz? :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gozlerini dikip tatli tatli bakarsa hosuma gider ancak sinirli bir bakissa bu ben de kafami ceviririm :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakışlarına bağlı dövcekmiş gibi bakıyosa hiç bakmam ben :D

0|0
    0|0
    • nasıl baktığımı bilemiyorum. Öyle bakardım işte

• görücü usuluylemi evlencen

0|0
    0|0
    • gelip bir adım atmadı ondan bu pişmanlığım:D

• :) öyle değil.

• akışına bırak hoşlanıyorsa gelir zaten baktığın için kendini suçlamana gerek yok

• peki onun bir adim.daha atmasini bekliyosun nasil bir adim atmasini bekliyosun mesala face den istek gondermek gibi mi

0|0
    0|0
    • ben bir arlar beklemıstım bunu

• ya nebiliyim ben anlayamadım neyaptığını çözemiyorumda yani anlattıklarına göre senle aynı benim cevabımı sadece senin gibi biri verebilir ama başını ağrıtmak istemiyorum cevabın için çok teşekkürler

• başka sorun olursa sor çekinme:)

Kızlar Ne Diyor 1

• sen yıne sadece bakış atmışsın ismini öğrendim facede fotolarını begendim takip ettim bakışıyoduk arada hiç bir adım atmadı rezil gibi hissediyorum kendimi

1|0
    0|0
Yükleniyor...