Oyuncu Ozan Güven'in bir dergiye olan röportajı... Daha önce duydunuz mu böyle bir şey?

Kendisinin beşiktaşta bi ayakkabı mağazası varmış. Diyor ki 35 numara ayyakkabı giyen kadınlardan uzak durun, mutlaka bir kompleksleri vardır, bu kadınlardan kaçın. Bunu her ayakkabıcı bilir...

Neyse siz de buna katılıyormusunuz, daha önce bi yerden duydunuz mu böyle birşey? :))

0|0
15|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• genelleme yanls aslnda ama sanrm dğrulk payı var. ayakları 35 numara bi arkdsm vardı ve gercekten asırı komplekslydi

0|1
    0|0
  • Bir numarayla yırttık desene ... duymamıştım ama merak ettim bak şimdi ..

0|1
    0|0
  • ee ne demişler poposu yere yakın olandan korkacaksın, aynı hesap :)

0|2
    3|0
  • Adam bişey görmüşte söylemiş.Ama genelleme yapması hata olmuş

0|1
    0|0
  • Sertab Erener'in 34 numara ayakkabı giydiğini duymuştum doğru mu acaba.

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmam ama 36-39arasi bi bayan için idealdir. 40uzeri ayakkabi giyen bi kadin kompleksli olabilir. Cunku o kadin hem uzun boylu hemde kiloludur ki 40numara ve ustu ayakkabi giyiyordur. 35 de çok kisa boylu olan biri için geçerlidir. Tabi herkes ayni degildir.

0|1
    0|0
  • Bu dahil tüm genellemeler yanlıştır.

0|2
    0|0
  • Saçma.

0|0
    0|0
  • Genelleme yanlış.

0|1
    0|0
  • 35 numara ayakkabı zor bulunduğu ıçın sorun yasamış olabılır ,bunu genellemesı yanlış

0|0
    0|0
  • Duymamıştım.

0|0
    0|0
  • kendisine ugrasam bana ne der acaba :(

0|0
    0|0
  • Garip.

0|0
    0|0
  • 35 numara ayakkabı giyerken yaşımın küçük olması gibi bi kompleksim vardı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ozan Güven'i severim ama saçma sapan bir şey söylemiş yani laf ola beri gele. Ne alakası var ya ayakkabı ile kadının kişiliğinin. Espri yapmaya çalışmıl ama olmamış sanırım. Kadına 36 numara büyük geliyorsa kişiliği bozuk sanmasınlar diye onu mu alsın yani?

0|1
    0|0
  • hayır duymadm

0|1
    0|0
  • Ilk defa duyuyorum ama insanları böyle kriterlere göre ayırmak yanlış.

0|1
    0|0
Yükleniyor...