Sevdiğim kızın geçmişi hakkında

Ne yapacağımı bilmiyorum len kızın mazisinde cinsel içerikli konuşma mı dersin aynı sınıftan 2-3 kişiyle çıkıp sınıfı karıştıran mı dersin arkadaşlarıyla ablasıyla falan gece 4lere kadar barda takılan mı dersin keşke bunların hiç birisini bilmeseydim diyorum tavsiyeleriniz neler bu konuda

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• eger sen gercekten erkeksen ayrilirsin kabul etmezsin bence.bu kadini evine hanim mi yapacaksin?cocuklarina anne mi dedirtireceksin?.ya namus nerde kaldi?ben kabul etmem boyle birini iyi ki de bilmiwsin ne mal oldugunu.bir de pismansin neden bildim diye.bilmesen boynuzlancaktin kendini sana kakalayacakti .iyi mi olurdu?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• allahım siz erkekler neden bu kadar takıyorsunuz sevgilinizin sevdiğinizin geçmişine sanki sizin geçmişiniz sütten çıkma ak kaşık ayrıca adı üsütnde geçmiş sen şuan onu seviyorsun tamam geçmişi insanın karakterini yansıtabilir ama bunu da en iyi sen anlarsın karakteri hoşuna gitmiyorsa kızı bırakacaksın geçmişi ya da güzelliği hoşuna gitmiyor diye değil. ayrıca o da insan o da bunlardan pişman hem öyle ya da böyle o onun geçmişi saygıyla karşılaman ve yargılamaman lazım sana ya da başkasına düşmez.

0|0
    0|1
  • şimdiden sonra hala öyle mi değil mi davranışlarından en ii sen cıkarırsın bunu ama onu gecmisiyle cezalandırma, bu cok acımasızca belki senden sonra değişecek seni sevdiği için..

0|0
    0|0
  • senin kıza bu kadar takkık olman kızın bu kadar hareketli hayatı olmuş oolması mı acaba? hanım hanımcık olsa bu kadar takarmıydın?

0|0
    0|0
  • bence kabullen sen onunla yeni bisayfa ac hepimizin hataları oluyor :)

0|0
    0|0
  • of büyütme. şuanda olmasını istedğn gbyse geçmşi tittireettt

0|0
    0|0
  • o zaman geçmişi boşvermelisin şuanki durumu nasıl ?

0|0
    0|0
  • Onu degistirebilirsin

0|0
    0|1
  • Geçmişe değil,şimdiye bak ve gelecekte istediğin gibi olmasını sağla.

0|0
    0|0
  • BIRAK KIZI DÜNYADA BASKA KIZ MI KALMADI...

0|0
    0|0
  • hangimiz bunları yaşamadık ?

0|0
    0|0
  • Başka birileriyle yatmış da olabilir.

0|1
    0|0
    • yok cinsellik konusunda en ufak bir şey yaşamamış birisi

• Nerden bu kadar eminsin?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilmeseydim demeyeceksin işte bildiğin çok daha iyi olmuş karakteristini öğrenmişsin işte.Ve o kızla ciddi düşünülmeyeceğini anlamışsındır umarım.

0|0
    0|0
  • Eskiden yaşadıklarına kafayı asla takma kardeşim. Sen ve senden sonrası önemli. Sana sadıksa sorun yok. Olur böyle şeyler..

0|0
    0|0
  • Yok abi kopan kayışı başka bir materyal kurtarmaz yol yakınken kaç kurtul

0|0
    0|0
  • esnektir dostum şimdiden alıştır bunada kendini,kız sana kapaklanmış değişir değişir ama evlendikten sonra sen işte o nerde

0|0
    0|0
Yükleniyor...