Erkekler hep böyle midir? Bu tarz erkeklerin amacı nedir?

Kaç gündür aklıma takılıyor aklıma geldikçe kızıp sinirleniyorum erkeklerden soğuyorum resmen.Arada bir gittiğim büyük bir teknoloji mağazası var.Orada telefonlara falan bakarken beni 27-30 yaşlarında birinin sürekli izlediğini farkettim.Bir anlam yüklemedim işime gücüme baktım çıktım gittim hep.Sonra iyice artmaya başladı bu durum ve rahatsızlık duymaya başladım adam gözünü benden ayırmıyor çünkü ve normal bir bakış değil bu adam genelde vücut hatlarımı inceliyor.Pantolon tişört bile gitsem gözü hep bacaklarımda hep vücudumda çaktırmadan takip ediyor beni uzaktan.Ben rahatsızlık duyduğum için hiçbir şekilde tepki vermiyordum.Fakat geçenlerde nasıl oldu bilmiyorum facebook'da bu adama rastladım ve evli olduğunu gördüm.Karısını görmeniz lazım adama göre okadar güzel okadar tatlı bir kadın ki birlikte fotoğraflarını koymuşlar.Böyle güzel bir kadın bu adamla nasıl evlenmiş dedim resmen baya şaşırdım.Çok da kızdım.Ya bukadar güzel bir kadınla evlisin,nasıl aklın başkalarıyla fantezi kurmakta olabiliyor? Bütün erkekler böyle mi? Bide ben lise öğrencisiyim çok belli adam kaç yaşında yani.Çok sinir oldum.Ne düşünüyosunuz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Biz nasıl genelevdeki kadınları baz alıp bütün kadınlar böyle mi demiyorsak sizde size bakan laf atan vs. adamlara bakıp bütün erkekler böyle mi diyemezsiniz.

Genellemene sokuyum senin emi gizli .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Cevap basit adam sapık yani hatun hastası karısı yetmiyor ona ama genç erkeklerde böyle diyebiliriz ama genede o kadar bakmam anlarım rahatsız olduğunu yani :)

0|0
    0|0
  • Herkes öyle değildir, genelleme yapmaya gerek yok. Sadece senin de dediğin gibi adamın fantezileri var.

0|1
    0|0
  • Sorun erkek değil, sorun yaradılış fıtratı doyumsuzluk ve merak.

0|0
    0|0
  • Bütün erkekler böyle değil. Genellemeler her zaman yanlıştır.

0|0
    0|0
  • çogu erkek böyle

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen anlatırken ben gıcık oldum resmen. Her erkek tabiikide öyle değildir, sonuçta her insan farklıdır.nefret ediyorum bem böyle kişilerden !

0|1
    0|0
Yükleniyor...