Anlamadım bu davranışı

arkadaşlar bişi kafamı çok kurcalıyor yardım edermisiniz

sevgilimle herşey yolunda iyi hoş devam ediyor. dün hatta evlilik hakkında konuştuk iyi güzel şekilde sabahda iyi konuştuk buraya kadar herşey ok.. ancak kafamı burdan sonrası kurcalıo.. bugün tanıdıklarının düğününe gitmiycekti birden bire gitme kararı aldı burda şunu da belirtiyim herşeyi bildiren kız bu sefer hazırlanınca nereye dediğimde kararımı değiştirdim diye laf etti ve gitti.gitme falan demem ama sadece bilgim olsun isterim.. işte bir iki saat mesajlaştık gideceği yere vardığında bana mesaj atmayı kesti taa kii 3 saat öncesine kadar sadece iki mesaj attı birazdan senle ilgilencem die ama ilgiyi bırakın attığım mesajlara bile cevap verme tenezzülünde bulunmuo..açıkçası korkuorum da acaba eski sevgilisi de gitmiş olabilirmi die :///

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya kız düğünde bırak da tadını çıkarsın. Her dakika tık tık tık mesaj mı çekecek sana

0|0
    0|0
    • 2-3 hfta önceknde hep atıodu da bugunkunu eski sevgilisi de tanıo o yüzden canım skılıo ://

teşekkürler yorum için

• Oluruna bırak

Kızlar Ne Diyor 3

• Liseli aşıklar gibi her dakika mesajlaşmıyorsunuz normalde değil mi ? Eğer öyleyse durumunuz çok vahim arkadaş, ilişkilerde ne kadar sanallık olursa, ne kadar teknoloji girerse işe o kadar sakat

0|0
    0|0
    • yok normalde böyle değiliz sadece bir kaç gundur böyleyiz ben bir iş için sehir dışına çıktımda

• eğer ailesinden gizliyosa seni o kadar kişinin arasında telefona bakmak istememiştir. aklıma sadece bu geliyo.

0|0
    0|0
    • ailesi bilmio beni evet.. yaa aklıma buda gelio ama genelde hep mesaj atıo annesinin yannda falan da ne bilim işte :// geçenlerde dier adamın adı anılmış onunla gelseydniz yaa falan die

teşekkürler yorum için

• ama orada sadece ailesi olmuyo ki kuzenleri amcaları dayıları ne bileyim konu komşu.. daha eleştirel bakacak kişiler var orada. kendimden biliyorum. annemin yanında mesaj çekerim ama yengemin yanında hayır.

• anladım teşekkürler

• ya niye bu kadar karamsarsın düğünde durmadan eğleniliyor telefonu gözü görmüyo insanın iyi düşün o kadar evlilik falan düşünüyosunuz yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...