G.Saray'ın rakipleri belli oldu....

Temsilcimiz Galatasaray B Grubu'nda İspanya'dan Real Madrid, İtalya'dan Juventus ve Danimarka'dan Kopenhagen takımları ile eşleşti..

2.lik şansı nedir ?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• vay ahlaksızlar grup murup ne diyonuz olum :) bak Feneve namuslu bir şekilde evinde oturuyo :D Cimboma gelince madem girmiş böyle bir gruba tecavüz kaçınılmaz Real ile Juve arasında tost olur :DD

0|1
    0|0
  • 3 olursa şükür edilmeli

0|0
    0|0
  • 2.lik mi :D 3.lük şanslarını konuşsunlar bence geçen seneki manu braga ve cluj değil bu takımlar :D geçmiş olsun şimdiden ama umarım başarılı olurlar gönülden desteklerim bir türk olarak ama ben yalakalık yapamam her zaman gerçekçi yaklaşırım olaya gs nin hiç şansı yok 3.lük olabilir.

0|0
    0|0
  • Söz konusu Galatasaray ise , 2. likle yetinmek niye ? Haddini bilmez insanlar daha ne kadar renk değiştirecek çok merak ediyorum öyle konuşup duruyorlar.

0|0
    0|1
  • 2.lik? %85 2. %15 1. çıkarız. Gruplar sonçlanınca yaz tekrar demştn dersin.

0|0
    0|0
  • ilk 3 e giremeyecek bence

0|0
    0|0
  • Biz 1. olabilirmiyiz diye düşünüyoruz adam 2.likten bahsediyo çıktık bile biz bu gruptan

0|0
    0|1
  • kopenhagtan 6 puan alıp juve den istanbulda 3 puan alsa madridden de 1 puan alsa bence 10 puanla çıkar gibime geliyoo inş çıkar :) edit: Fenerbahçeliyim

0|0
    0|0
  • Ben anlamıyorum bu gutbol muhabbetinden gurup olaylarından falan ama gs nin ne yapacagı belli olmaz. Çok degişik çok inanılmaz oyunlar oynıyan bir takım tarihinden ondan 1. bile olur olunuyosa bilmiyom..

0|0
    0|0
  • gruptan çıkmak istiyosa baştan girmesin çıkmak istiyosa neden giriyo hiç anlamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...