Basınıza gelse napardınız

hastaneye ıgne yaptırmaya gıttım bıraz actım tabı popomu saglıkcı adam ındırdı pantolonumu resmen mıllet hep cıns olmus yaa böyle bısey basınıza gelse napardınız

0|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

• Cem yılmazın dediği gibi iğne yapılmak istenen yer 1 cm sıyrılan g.öt 40 cm :))

3|0
    0|0
    • haklısın mıllet ayıp felan demıs ama cıdden adam cok sıyırdı

• Taciz eden doktor tanıdığımda oldu,tacize uğrayan tanıdığımda.Tıpta utanma olmaz haklılar fakat Karşındaki doktor nekadar sadık bu mevzuya?

• dogru

Erkekler Ne Diyor 17

• Sağlıkçılar arada sırada böyle öküzlükler yaparlar. Ancak bunu yapmaya ne yetki ne de hakalrı var. Ben çok fazla rencide olmazıdm ama bir kadının bu konuda daha hassas olması ve bu hassasiyetine saygı gösterilmeyi beklemesi en doğal hakkıdır.

Ben eğer senin yerinde olsam kullanabileceğim tüm resmi kanalları kullanarak bu görevliyi şikayet ederdim. Ancak Türkiye'de işlerin nasıl yürüdüğünü düşünürsek fazla bir sonuç beklemezdim. Ama önemli olan sonuç olmamalı zaten. Sadece o adama arzu ettiği gibi höt zöt edemeyeceğini göstermek için bile peşini bırakmamak gerek.

Böyle ufak şeylerden başlayarak daha büyük çarpıklıkların da peşine düşmez isek bu ilkede hiç bir şeyi değiştiremeyiz.

0|0
    0|0
  • taciz işte bir tanıdığın yanında gelsin bundan sonra

1|0
    0|0
  • Cem yılmaz. :D

0|0
    0|0
  • Ben de hergün iğne yaptırmaya gidiyorum ama popomun yarısını bile açmadan yapıyorlar. Yarısına kadar bile açmaya gerek yok. Neden öyle yaptı ben de anlamadım. Eğer başka bir hastaneye gitme durumun varsa tekrardan oraya gitme. Başka bir hastaneye git

1|0
    0|0
  • tıpta ayıp olmaz. doktor olsam ayıp edebilirdim orası ayrı.

sadece şakaydı.

0|0
    0|0
  • Ben askerdeyken ayak bileklerime kadar indrip öyle saplıyordu iğneyi.Ne yani gay miydi sence?

Çok rahatsız olduysan kadın doktor tercih et.Hastaneler yakında haremlik selamlık olacak zaten sevinmelisin.

0|0
    0|0
    • Ben de utandım canım o normal,bır de tam delı yaslarım falan.Utanacak veya ayıba gırecek bır sey yapmadın sen.Söz konusu sağlıksa afedersin iç çamaşırımı bile bandaj yapar yıne kurtarmaya calısırım bır ınsanı.Böyle düşün.

• :))

• suç sende neden bayan doktor ıstemedın ki ben şahsen öyle bişiyle karşılaşsam bayana iğne olmam öyle durumda erkek doktor isterım

0|0
    0|0
  • tamamınıindirmesine gerek yokki

1|0
    0|0
  • Tamamını açmana gerek yok yarısına kadar sıyır yeter. Ama uzanmanı isterse mutlaka uzan.

0|0
    0|0
  • fotoraf film çekmediyse sorun yok unutmuştur daha iyisini görünce..:D

0|0
    0|0
  • Neticede bi'şekilde vurması gerekiyordu.

0|0
    0|0
  • Eliylede ayirdimi hafif bisey...

0|0
    0|0
  • İğne o şekilde yapılır. Aşı değil ki bu koldan yapılsın.

0|0
    0|0
  • bilerek açtığım oldu kendiminkini tabiki :)

0|0
    0|0
  • tip da ayip yok diyolaaa

0|0
    0|0
  • Endoskopi'ye girsen ne derdin.

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa hiç gitme.

0|0
    0|0
    • ya bak o ayrı ama bu sıyırdı resmen ya gıcık aldım

Kızlar Ne Diyor 15

• sağlıkta ayıp olmaz kimse senin götünü görmeye meraklı değil

4|0
    0|1
  • Ne var yani adam işini yapmış ne fesatsınız

2|2
    0|1
    • Teşekkür ederim :)

• Siz de öyle her soruya düzgün cevap veriyorsunuz :) bende sizi tebrik ederim

• arkadaşım az bişey açayım derken de pantolonun iteleme durumu var o sırada hadi tutamasa iğne kırılması diye bişey var hiç duymadınz mı bu çok normal alan rahat olsun pantoln rahatsız etmesin

1|0
    0|1
  • arkadaşlar öyle deemyin iğne öyle rastgele yere yaplımıyor.. bağzı yorumlara baktım ama çok saçma yani... sizleri baştan savmışlar galiba...

1|0
    0|0
  • Ne kiymetli gotmus arkadas ya.

Ne var yani simdi mememde kitle varken doktor da mincikladi yani, ultrasondan once. Agri var mi diye bakti. Dovse miydim adami.

0|1
    0|1
  • normal ya :S bunlar insanlıktan cıkmıs :D

0|1
    0|0
  • Aslında çok küçük bir bölgeyi açman yeterli rahatsız olurdum sanırım bende olsam bende iğne yaptım daha önce stajerken açıkçası külodunu bile sıyırttırmıyordum hastaların külodun dışında kalan kısımlardan bile iğne yapılabiliyor.

0|1
    0|0
  • cem yılmazın gösterisi geldi aklıma :D

link

0|0
    0|0
  • orda adam günde 100lerce ığne yapıyo öyle bır amacı oldugunu sanmam

0|0
    0|1
  • Ya tıpta ayıp olmaz ya içiniz fesat sizin

0|0
    0|1
  • Adam görevini yapıyor

0|0
    0|1
  • bende yaptırmıştım eskiden ama tamamını açmıyolar ya.hemşire yaptı.yarım açtı.taciz gibi geldi bana.ama yinede günahını almayım.

0|0
    0|0
  • Neler görüyor o insanlar,bıkıyorlar artık.

0|0
    0|1
  • Cem Ağbimiz <3

0|0
    0|0
  • benımde doktor gögsumu dınleyecekk komple actı yapcak bısı yok :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...