2 haftada 4 kilo vermek istiyorum...

İnternetten bayağı araştırdım doktorum programına çıkan bir doktor da bu diyetten bahsetmiş forumlarda da bu diyetle 2 haftada 4 kilo verenler var ben 57 yim 53 olmak istiyorum deneyen yapan var mı arkadaşlar ne gibi şeylerle destekliyorsunuz yüzme koşu vs? önerebilceğiniz liste varsa çok sevinirim

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• ben yuzerek 6 gunde 3 kılo verdım ımkanın varsa yüz

1|0
    0|0
    • sadece yüzdün mü ne yiyip içtin

• teşekkürler

• artılasan ıı olurdu :) rıca ederım dene ama farkı gör

Erkekler Ne Diyor 5

• Pirinç lapası tüket, aralarda supradyn ve maden suyu iç. İki haftada 4 kilo değil 5 verirsin saygılar...

0|0
    0|0
    • başka bişey yemicez mi :D

• Malesef bende şuan uyguluyorum. Yağ ve tuz olmadan haşlayıp yoğurtla yiyeceksin. Ek olarak acı biberde tüketirsen yağ yakımını hızlandırır. Bunun yanında maden suyu ve supradyn mutlaka iç yoksa düşüp bayılırsın bir yerlerde..

• Kilo vermek ıstıyorsan koşucaksın yağlı yemeklerden uzak durucaksın her aksam yarım saat hafıf tempoda kossan bırazda yedıklerıne dıkkat etsen çok rahat kılo verırsın :)

0|0
    0|0
    • peki 2 haftada ne kadar veririm yüzmeyle de desteklersek

• iyi çalışmaktan kastın ne peki sabah akşam koşu mu :)

• Zamanın varsa koşabılırsın bende kosuyorum hergün spor ıyıdır sadece aksamda koşabılrısın veya sabah :) Ama kılo vermek ıstıyorsan en önemlısı yemekten geçer yedıklerıne dıkkat edıceksın az kalorılı seyler ye sp*rnunuda yap tamam işteee :)))

• 1. si 57 kilo iyi , 2. 2 haftada veremessin.

0|0
    0|0
  • verirsin internet diyetlerini bırak herkeste aynı olmaz o yemeği kıs doymadan kalk bol bol sebze ye v en önemlisi spor yap her gün aynı saatte 2-6 km koş , koşabildiğin tempoda , inanırsan 6-7 kiloda verirsin

0|0
    0|0
  • su içme,yemeği kes verirsin o ama çok az yağ yakarsın giden su ve kas olur sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sana şöyle derim 2 haftada biç birşey yeme hep su iç yeme dediysemde günlük çeyrek ekmek ye çeyrek peynir 2 haftaada 5 kğ yine verirsin... denendi çünkü...

0|0
    0|0
    • ama çok sağlıksız

• vitamın-protein alması gerek yoksa hastanelik olur sağlıktan önemlı değil kilo vermek bence :D

• öyle de ben zaten tam aç kalma diyorum diyetisyen önerdi ona da süper 75 den 70 kğ düştü kadın...

• eyer o kilo oturmuşsa vermen zor olur yok ben bu kiloyu bu yıl içinde aldım diyorsan verilir hızlı

0|0
    0|0
    • bu yıl içinde aldım uzun zaman olmadı oturmadı henüz

• 5 liralık yeterse iyi bari :D

• yeter yeter yanlış almada ordada soyle yağ yakan çay dimi dersın 3kele demlenebılıyor oyuzden yeter :D artar bile metebolızmayı hızlandırıyor birde biber ye oda yağları yakarak metepolizmayı hızlandırıyor

• 2 haftada 4 kilo vermek sağlıksız bir kilo verme şeklidir, düzenli yürüyüş yap sabahları kahvaltıda ekmeği fazla yeme ya da bir meyve ye

0|0
    0|0
  • link koymamışsın bende uygulamak isterim.60 kiloyum 56 olmak harika olur

0|0
    0|0
    • canım programdaki şu link

• önemli değil :)

• kastan kaybetmemek çok önemli.

Yükleniyor...