Bi günlügüne Çok güzel bir kız veya Çok Yakısıklı bir erkege dönüstünüz yapacagınız ilk sey ?

bana bu şans verilseeee .. naparım naparımmm :D hhhh buldum :D :D nefret ettigim bir kızın Çok feenaa canını yakardım . Kendime aşık ederek yani ters bisey anlaşılmasın hihihh :))

Güncellemeler:
vazgeçtim ya da .. Sevgilimle arkadaş olup benimle ilgili neler düsündügünü , benden neler sakladigini ögrenirdim meseela ;)
soru yanlıs anlaşılmış .. :) bir günlügüne cinsiyet degistirmekten bahsediyorum arkadaşlar
anladık naann normalde güzel ya da yakışıklı oldugunuzuu benn bir günlügüne karşı cinse dönüşmekten bahsediyoruumm .. illaa siniir edeeceeniiizzz ya :D

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• kişiligimden ödün vermem. isterse simdikinden 10 kat daha yakısıklı olayım dyiecegim de bunun 10 katı ne ola ki :p

0|0
    0|0
    • ya öyle degil :D Çok güzel bir kıza dönüstün diyelim ? yani bir günlügüne cinsiyet degistirdin ..

napardın soru buu :D

• Ben mi donustum töbe töbe :p

istemem yaw. erkegim ben aaa

Ama kıza dönüşsem simdiki kızlardan 100 kat akıllı olacagım kesin

• bütün gün kendimi aynada seyrederdim :) çirkin biri değilim kendimi seviyorumda beğeniyorumda ama şöyle bir adamda değiliz sonuçta :( link

0|1
    0|0
  • erkek halimle bile değişmek istemezken birden bire bir kadın olursam , o..bu olurdu benden bari tam değişelim dsad

0|0
    0|0
  • Para olmadıktan sonra anlamı yok asjdja

0|0
    0|0
  • 1 günlük tiple hiç bir bok yapılmazki en fazla bardan falan güzel bir kız ayarlarsın onun için tipe gerek yok zaten

0|1
    0|0
  • evde otururum

0|0
    0|0
  • kız olsam ne yapcamı cok ii biliyorum .asDads mezaramı götürücem

1|0
    0|0
  • zaten yakısıklıyım yaptıgım şeylerin haddi hesabı yok kız olsaydım kesin kaşar olurdum paralı erkeklere dadanırdım gece gündüz verirdim :D

0|0
    1|0
  • öleyim zaten :))

0|0
    0|0
  • Ben halimden memnunum.

0|0
    0|0
  • zaten yakışıklıyım , gerek yok böyle dalaverelere .

1|0
    0|2
  • Öyleyim zaten ve bir b.k oldugu yok =_=

0|0
    0|0
  • önemli olan para o olmazsa bişey yapamassın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Erkek olsam,sırt çantamı alır gezerim.Güçlü kollarımla dağa tırmanır,kaslarımı baklavalarımı dağa taşa gösteririm kızlardan hayır yok asdhhdjabsd

1|0
    0|0
  • Sevgilimle kanka olurdum onu ayartmaya çalışırdım bana uyar mı uymaz mı diye :D

1|1
    0|0
  • Gezinirdim,çıkma teklifi edenleri kabul ederdim. Yazık,bır sonrakı gun goremeyeklerınden haberlerı yok :D

1|0
    0|0
  • zaten güzelim , gerek yok böyle dalaverelere .

0|1
    1|0
    • çok konuştun yav sende :/ bir tane güncelleme neyinize yetmiyorsa

• soru yanlış anlaşılmaya açık kardeş , millet senin güncellemelerini okumak zorunda değil :/

• hıhı taam :D

• Ben zaten Güzelim hhh

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir kıza dönüşmek istiyorum, nasıl bir duygu merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Şimdi napıyosam onu

0|0
    1|0
  • bi kahve yapıp höpürdete höpürdete içerdim ama balkonda

0|0
    0|0
Yükleniyor...