Partneriniz Hata Yaptığında İlgisizlikle mi Cezalandırırsınız aşırı ilgiylemi ?

Evet Arkadaşlar Bugun İlgi çekiceğini ümid ettiğim bir soruyu sormak istiyorum..

Kız/Erkek Arkadaşınız bir hata yaptı Ayrılğa sebep olucak kadar büyük değil ama sonuçta bir hata yani :) Siz bu hatayı yaptığı için ona ilgisiz davranarak mı pişman olmasını sağlarsınız, yoksa aksine aşırı ilgi ve olgunluk göstererek doğrusunu yanlışını tatlı dille açıklayarak ben bu insana bu hatayı nasıl yaptım demesini mi sağlarsınız ?

Güncellemeler:
Erkeklerden katılım yok Fakat Katılım içinde olan kadınlarımızın %100 ü ilgisizlikle cezalandırıyor Güzel bir istatistlik oldu aklın yolu bir dedirten cinsten :D

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ne hata yaptıgına baglı tabi.eger aldatma falan degilse bir kaç gün burnunu sürterim sonra gönlümü almasına izin veririm :d

0|1
    0|0
  • istemeden de olsa soğuk davranıyor insan ilgilensem bile içten gelerek degıl sırf uzulmesın die ama o da anlıyor samimi olmadıgımı ama napayım hata kabuleedemıorum zor um zor keske bole olmsam ama:( ömrunu cuurutücem adamın

0|1
    0|0
  • Suskunluğumla cezalandırırım

0|1
    0|0
  • Affedemeyeceğim bir hata ise ilişkiye derhal son veririm lakin affedebileceğim bir sey ise sadece kızarım.

0|1
    0|0
  • ilgisiz bırakaeak umursamaa* kafayı yedırtırım ona

0|1
    0|0
  • Hataya bağlı :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...