Size çekici veya itici gelen kadın/erkek isimleri var mı?

isim konusunda takıntılı mısınız? size çekici veya itici gelen kadın/erkek isimleri var mı? isme göre muamele yapar mısınız yada yapanlar hakkında ne düsünürsünüz?

Güncellemeler:
isimlerin size çağrıştırdıkları nedir ve neden itici / cekici gelir?
bir de isimlerin sonuna can, nur, berk gibi eklemeler cok yapay galiyor :)

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• İsme göre muamele mi? Bence bu korkuç bir düşünce. İsim sonuçta kendi seçme şansızımı olan bir konu değil. Bu nedenle nasıl bir insan dış görünüşüne göre yargılanmamalıysa isme göre de yargılanmamalı. Ama tabii ki sevdiğim ve sevmediğim isimler var. Bu nedenle o insanlarla ilişki kurmazsam bu çok saçma olurdu.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Mevlana: "Ne olursan ol binkere tövbeni bozmuş olsan da gel" demişken bir ismin ne önemi var, öyle değil mi?

Kızlar Ne Diyor 8

• Safinaz en sevdiğim bayan ismi

Murteza da en sevdiğim erkek ismi.

Hiç bir isim bana itici gelmiyor.Emeğe saygı:))

0|0
    1|0
  • arzu isminden nefret ederim...

batuhan isminden nefret ederim...

kemal ismini pek sevmem...

0|0
    0|0
  • Alican bana çok itici geliyor ve daha bir çok sonuna can eklenmiş isim... Bir de baby face çocukların ismini Mahmut falan koymuyorlarmı.. Gidip doğrayasım geliyor onları..

0|0
    0|0
    • belki de ismini mahmut koydukları icin babyface oluyorlardır :P

• Pozitif bakış açısı .D

• Kübra.

Ya biri degil hepsi mi sinir bozucu olur.

0|0
    0|0
    • kübre ve büsra bir jenerasyonun %25 ini kaplamıs nerdeyse... yetmemiş sonuna nur eklenmiş hemen hepsinin! :)

• o kadar abartma istersen :) isimden mi kaybediyorlar, yoksa kaybedenlerin hepsi o ismi mi paylasıyorlar :)

• Sinopluysalar ve isimleride ''Kübra'' ise benim için bitmiştirler. Yaa birini tanırsın iki, üç,dört,beş ... ama hepsimi aynı olur. Kesin kanaat getirdim iyi degiller.

• Isime gore kimseyi taniyamayiz ki.

0|0
    0|0
  • Barıs sevgılımın adı cok tatlı ve cekıcı (Ugur ısmınıde severım nedendır bılmem :P)

0|0
    0|0
  • kenan isminde biriyle çıkmam..mehmet isminde birine aşık olamam...büyük konuşdum başıma gelebilir.

0|0
    0|1
  • o harfi ile başlayan erkek isimlerini güçlü buluyorum. ozan, onur gibi. ismin içinde o harfi geçerse de olur. o'la başım dertte, ne yapsam bilmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İsim konusunda takıntılı olan bir insan hayatının her alanında takıntılıdır bence..

Ama bazı isimler ilgimi çekmiyor da değil hani...

Elveda diye isim olur mu ?

Oluyormuş cidden bu isimde arkadaşımın arkadaşı var..

0|0
    0|0
  • su ile biten tüm kız isimleri

can ile biten tüm erkek isimleri

0|0
    0|0
  • Kadında :Okşan

Erkekte:Satılmış

bu iki ismin neden takıldığını hiç anlamamışımdır.

0|0
    0|0
  • burcu ismini duyduğum zaman dayanamam..

0|0
    0|0
  • şimdi yani, bi süleymanla hakan, mert, ozan bir olur mu

0|0
    0|0
  • şukufe ,hayriye,mırtaza,cabbar,gaffur, bekir vs vs

0|0
    0|1
Yükleniyor...