Küçükken yaptığınız büyüdüğünüz zaman size en saçma gelen davranış hareket ne idi?

küçükken yaptığınız büyüdüğünüz zaman size en saçma gelen davranış hareket ne idi?

• Çıplak gezmek herkese pipimi/kukumu göstermek:D
    A seç
  • Meme yi yiyecek içecek maddesi sanmak:D
    B seç
  • Pışpışlanmak uyumama yardımcı olmak için bide üstüne ninni sölenmesi:D
    C seç
  • Alkol almış gibi dengesiz yürüme (gerçi bu hala olabiliyor):D
    D seç
  • Hanimiş hanimiş benim saçma bulduğum şey şuymuş şıkkı:D
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Benden bir yas kucuk erkek kardesimle parmaklarimizu insan uapardik oyle bir suru senaryo yaratip ounardik. Oyuncaklar dururken neden oyle bisey yaptik bilmiyorum :D isaret parmagi kafasi olurdu. Bas parmak ve orta parmak elleri, yuzuk ve serce parmagida ayaklari. Yeni bir tur olusturmustuk 4-5 yaslarindayken hatta adi da fergüt dü biliyorum cok sacma ama cocuktuk be :D

Daha bir cok sacmalik yaptik hala guleriz :)

0|1
    0|0
  • Bolu'da yasıyordum eskıden,koyun muhtarı vardı.Benı her gordugunde 'sen nasıl bır kızsın' derdı gulerek..Ne malmısım kı bende 5 parmagımı bır araya getırıp (yemegı begendıgınde de yapılır) asagı yukarı elımı sallardım,böyle guzel bır kızım derdım. Kac yasına geldım adam hala soruyor :S

0|1
    0|0
  • mesela birisi övülürdü ya da ben onu beğenirdim uzun bir süre onun yerinde olduğumu onun ben olduğunu hayal ederdim :)) şuan en saçma salak gelen hareketim :D

0|1
    0|0
  • Çıplak gezmek herkese pipimi/kukumu göstermek:D:D

0|1
    0|0
  • En butugu totomu acip yigennleerimle sokakta gezmem birde fake hesap acip babamla konusmak

0|1
    0|0
  • Evde ki tüm peçeteleri yermişim :S

0|1
    0|0
  • Sevgilisi olanları görünce hemen bir ağaca sarılıp kendini tatmin etmek :D

0|1
    0|0
  • Sümüklü böceklere tuz dökerdim. Eriyerek ölürlerdi. İzlemesi çok zevkli gelirdi o zaman ^_^

0|1
    0|0
  • Meme yi yiyecek içecek maddesi sanmak:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Küçükken koluma kolonya döküp ateş vuruyordum çok hoşuma gidiyordu. Şimdi bayağpı bir sacma ve tehlikeli geliyor :)

0|1
    0|0
  • Pışpışlanmak uyumama yardımcı olmak için bide üstüne ninni sölenmesi:D

0|1
    0|0
  • balkondan aşşaya işerdim

0|1
    0|0
  • Sürekli hareket halinde olmak

0|1
    0|0
  • kuzenim başka bir ülkeden geldiğinde evlerinden çıkmamam