Aşk nedir ve aşkınızı kaybetseniz ne yaparsınız?

Ks soruyor sakinleri cevabınızı bekliyorum. İkisinide yazın

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk bu biraz göreceli bir konu kişe göre değişir her insanı düşünce yapısı ve beklentileri farklıdır ama sanırım genel anlamda iki elmanın yarısı olmak gibi iki parçanın birleşerek birbirini tamamlaması aynı duygu iklimine birbirlerine tutku arzu ve güçlü bir bağ ile bağlı olmaları durumu aşkı tanımlamaya yetmeyecek bir cümlede olsa kısa görüşlerim diyebilirim daha ziyada anlatılmaz yaşanır bir durum zevk ve renkler tartısılmaz neticede.

Aşkı kaybetsek ne yaparız kaybettiyse ya bulmamışındır ya da buluduğunu zannetmişindir atilla ilhanın bir şiirinden bir cümle ile anlatmaya çalışayım

( ayrılıkta sevgiye dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili) aşkı bulduysan beden gitsede yürek hep oradadır bence aşk böyle birşey dir ve kaybetmek olası değildir.

Çünkü kaybedemezsin o hep içinde olur. araya zaman mesafe ya da başka etkenler girsede iz bırakanlar asla unutulmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• aşk falan yok yaa o yüzden kaybedeceğin bir şeyde yok

0|0
    0|0
  • aşk diye birşey yoktur kaybetsem de bişey olmaz...AŞK sadece sexi bedavaya getirmek için uydurulmuş bir yalandır:)

0|0
    1|0
  • Kaybettim

Ne yaptım peki

Ben açık kapı bıraktım, o gelmedi :)))

Gelmeyince bende yoluma baktım :)))

cut.

0|0
    1|0
  • Aşk duyguların p*rnosudur tahrik eder ama tatmin etmez.

Kaybetsem ne yapardım hiç birşey yapmazdım mutlaka bir başkası daha bana bu duyguyu yaşatabilir yani umudun olduğunu düşünüp fazla takmazdım.

0|0
    0|0
  • ks zaten kızlar soruyor anlamına geliyor bir tane daha soruyora gerek yoktu :))

0|1
    0|0
  • ben kaybettim üstelik mahkemelik oldunk hemmdeee hiç suçum olmayan bir konuda... böyle ayrılık olmaz.. çok zor çoookkkk suçsuz yere suçlu görünmek..

0|0
    0|0
  • ağır bir nevrozdur.aşkımı kaybetsem hiç bişey yapmam

0|0
    0|0
  • ben senin için ölmeyi değil yaşamayı göze aldım gülüm

0|0
    0|0
  • aşk kavuşamamaktır kavuşursan kaybolur gider aşk

0|0
    0|0
  • aşkı anlatanlar aşkı kaybedendi...