Arda galatasaraya gelsinmi gelmesinmi

arda galatasaraya gelsinmi gelmesinmi bence gelmesin ya sizce

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• burdayken götü göbeği salan, kaçarcasına gittiği atletico'da kilolarını veren arda mı? hani ilk başta fatih terim geldiğinde hem ona hem bize söz veren kalıyorum diyen ama transfer sezonunun bitmesine 10 gün kala "gitmek istiyorum" diyip kaçan adam mı?

ne hali varsa görsün. eğer türkiyeye gelicek olursa inşallah fenere gider.

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 9

• avrupada kalması gelişimi açısından çok önemli

0|0
    0|0
  • sol kanat eksiği var arda yerli arda gelirse e bide adam akıllı bir sol bek alınsın da gitmişken şu Şampiyonlar ligini alalım sen ne diyorsun ya arda şu anda dünyanın her takımında oynayacak seviyede kim istemez

0|1
    0|0
  • Artık benim gözümde herhangi bir oyuncu

Nedense pozitif bir enerjisi yok gözümde artık...

Galatasaraydan gitmesi ayrı konu, kendi tercihi fakat, ben artık pek sevemiyorum...

0|0
    0|0
  • Gelsin..

0|1
    0|0
  • İhtiyaç var gelse süper olur

0|1
    0|0
    • o kadar çok haber yapılıyorki inan tiksindim bide mali yönü var

• Riera kenardan 3 alıyo paraya bakma haberler de medyanın işi kesin fenere gidiyo bile demişlerdi düşün artık

• Gelirse çok büyük aptallık eder çok güzel oynuyo arda

0|0
    0|0
  • gelse olur gelmesede çok ihtiyacımız yok hacı ya keyfine baksın arda reyiz jübileye yakın döner.

0|0
    0|0
    • banada öyle geliyor çok ihtiyacımız yok gibi

• fenerin bize 2 yılda şampiyonlar liginde bıraktığı para bize çok rahat bir kanat oyuncusu aldırır ki seneyede gruplara fener dışında kalan bizim yanımıza gelebilen olmaz bence bir 10 da ordan ekle direk di maria yı al :))) 5 seneye bale a kadar yolu var bunun :)))

• gelmesin

0|0
    0|0
  • arda gerçek bir galatasaraylı onu tektat takımımızda görmek isteriz tabi

0|1
    0|0
Yükleniyor...