Soru erkeklere, tuvalette böyle bir durumda naparsınız ???

Kızlarda aynı durumun yaşanacağını pek sanmıyorum :D hemen konuya giriyorum, olay bizzat başıma geldi, Misafirliğe biryere gittiniz ve çişinizi yapmanız gerek, tuvaletin yerini sordunuz ve gösterdiler, sonra malum ucunda vanası yok zımbırtının arada koordinat şaşıyor, çişinizi yaparken biraz klozetin üstüne sıçrattınız hafif sarı renk, sonra işiniz bitti orayı temizlemeniz gerek bakıyorsunuz tuvalet kağıdı kalmamış, yedek filan da görünürde yok, naparsınız böyle bir durumda bir durum değerlendirmesi alalım? :D

Güncellemeler:
Ne kadar pis rezil milletmişiz mk, tuvaletinizden banyonuzdan kağıdı eksik etmeyin tabi bornoz yerine kurumuş sidiğe kafanızı silmek istemiyosanız :D:D:D:D:D

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• iyrenç okurken midem kalktı boyle bişi olmuyacağı için sorun yok olursa bile wcen cıkar peçete alıp 2dk bekleyip gizlice cebime koyup peçeteyi bir makyaj tazaleyim diyip gider temizlerdim

0|0
    0|0
    • benim kafadan:)

• esah mı lo :D

• hee essah :D

Kızlar Ne Diyor 4

• ordaki bir havluyu bulur temizlerim tekrar asarim millet onla elini kuruliycak bide asdasd :DD

0|0
    0|0
    • kızlar harbi pissiniz ya iğrençsiniz :D

• elinle temizle elini yıka. rezil olmamak için yani:D

0|0
    0|0
    • Milletin k.çıyla oturduğu yeri elimle mi silecem öğğğğğğğğğğğğ kızlar bizden daha pis ya :(

• yok abi üstüm başıma silmem . ayrıca millet oraya k.çını koymuyo lan baldıra gleio orası :D k.çın içerde kalıyo :D of ya muhabbete bak

• kızım o fışkıran yere göre değişir neresini koyduğunu bilemezsin :D sen şimdi kız aklında düşündüğün için tabi olmadı :D:D: sanki ayarlayıp mı ıslatıyoruz etrafı :D muhabbet bence güzel diğer 10 konudan 9 u boktan en azından burda biraz gerçekcilik ve mantık var :D:D:

• tisörtume silerim sonra suda durularim ´cesmeyi birden acinca su fiskirdi derim

0|0
    0|0
    • neden :) bırak öylece kalsın onlar tuvalet kagıdı koymayacak kadaar dusuncesızse sende temızleyemecek kadar düşüncesiz olabilrisin.

• havluya sil. sonra havluyu yere at üstüne bas. ev sahibine havlu yere düşmüş üstüne bastım yanlışlıkla de kirliye atsın. tabi ayakkabılıysan olur ancak bu.

0|0
    0|0
    • oha, ev sahibi eve misafir değil hayvan getirmişim desin sonra :D

• allah korusun yapmasın benim çocuğum. ben espri amaçlı söyledim kötü niyetim yok. :D

• çevir gazı yanmasın :D: senin çocuğun iyi nişancı olacak inşallah :D:D:D:D:

Erkekler Ne Diyor 8

• Profum hacı ben.. hadi oldu diyelim yerden paspası alır silerim. odamı yok gider kapı arkasındaki bornozla silerim hep elimimi silecem bornoza..

0|0
    0|0
  • Klozetin kapağını kaldırman lazım kardeş...Kaldırırsan böyle bir sorun olmaz...

kaldırmadıysan da ya öyle bırakacaksın ya da elinle temizleyeceksin...İğrenc

0|0
    0|0
    • ya aceleyke işedin işte İstanbul beyefendisi değilim ben saldım gitti

• havlu falan bir bez parçası bulurum işimi hallettikten sonra az bişey islatıp yere atarım yerde ısladığını sanıp pis olduğuna kanaat getirip yıkarlar heralde . gerisi onlara kalmış bişey :))

0|0
    0|0
    • hadi yıkamazlarsa :(( biri alıp bide yüzünü yıkayıp silerse bööööööööööö kendini yerine koy

• o kadar itici olma ben zaten oldum olası sinir olurum o tuvaletlere peçete at 2 saat başında bekle peçete gitsin diye falan bide yanında peçete taşı bundan sonra müslüman adamsın gerekli yöntemlerle iç çamaşırına necaset bulaşmasını önlersin :))

• hiç bir şey yapmam hacı sanki o kadar misafirliğin içinde gelip niye klozete işedin mi diyecek ki hadi dedi ben derim o kadar temizseniz tuvalet kagıdı koysaydınız heralde sıçıp da öylece kalkıyor musunuz siz ?

0|0
    0|0
    • yok da sonuçta içten içe ayıplayabilir yargısız infaz hesabı o yüzden :D ama mantık güzel bırakır hiçbişe olmamış gibi yaparım üstünde adın yazmıyo ya mk :D

• aynen amk senın yaptıgın ayıpsa onların yaptıgı aıpın ayaklanmıs önden koşanı yapıştır en güzel cevabıda havamız olsun hadi :D

• :D bakarız :D

• musluktaki suyla üstüne atarım olmadı ordaki evde birinin bornozu vardır alır onla siler yeirne koyarım ahhahaha

0|0
    0|0
    • asdasdgasğafsfğasdasjkldbnasjld :D:D:D: bu ihtimal gözüme çarptı ama kendimi o havlunun sahibinin yerine koyduğumda vazgeçtim :D:D:D:

• senin küçüklüğüne inmeli bence :) kardeşim

1|0
    0|0
  • Evde peçetede mi yok? :) Elimi yıkarım çıkarım peçeteyi alır silerim,sonra elimi yıkar çıkarım.

0|0
    0|0
    • valla öyle bir durumda senden hemen sonra başkasının girebilme ihtimalini de göze alman lazım :D

• o kadar ince düşünmeye gerek yok.

• havlu falandamı yok kardeş :D caktırmadan sil

0|0
    0|0
Yükleniyor...